Julia Wieniawa seksownie kręci pupą, rozpalając wszystkich fanów. Ale to Zielińska skradła show

Julia Wieniawa seksownie kręci pupą, rozpalając wszystkich fanów. Ale to Zielińska skradła show Źródło: instagram/weronikarosati/

Julia Wieniawa niejednokrotnie pokazała, że jest kobietą wielu talentów. Tym razem aż wszystkim odebrało mowę. Krótki filmik rozkłada na łopatki, jednak to fragment z Zielińską najbardziej zapadnie wszystkim w pamięć.

Julia Wieniawa prężnie pracuje na planie nowego serialu "Zawsze warto", który swoją premierę będzie miał już za kilka tygodni. Młoda aktorka stara się robić wszystko, by praca nie była tylko przykrym obowiązkiem, ale i wielką przyjemnością, dlatego gdy tylko ma chwilę przerwy między zdjęciami, stara się wykorzystać czas.

Tym razem nie było inaczej, bowiem celebrytka postanowiła pokazać internautom, jak należy ruszać się na parkiecie. Widok był naprawdę rozbrajający, jednak kiedy do akcji wkroczyła jej koleżanka po fachu, aż trudno było powstrzymać się od śmiechu. 

Julia Wieniawa seksownie kręci pupą. Nagle wkracza Zielińska i kradnie cały show 

Młoda gwiazda "Rodzinki.pl" jest jedną z głównych postaci w nowym serialu. Prócz niej swoje miejsce znalazła również Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. To właśnie na Instagramie tej ostatniej mogliśmy ostatnio zobaczyć powalający filmik. Zaczyna się dość niewinnie, jednak wszystko zmienia się w zatrważającym tempie. Nagle Julia zaczyna twerkować, a Rosati nie pozostając obojętną, dołącza do swojej koleżanki. 

Obie aktorki dały prawdziwy popis swoich umiejętności, jednak nagle pojawiła się Zielińska, która swoim pokazem przysłoniła obie gwiazdy. Celebrytka pokazała najdziwniejszy, ale i zarazem najzabawniejszy taniec, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne. Kasia połączyła twerk z własnym stylem, który najbardziej przypominał chyba nowoczesny. Aktorka dała się ponieść emocjom, co rozbawia do łez. Swój występ zakończyła padając na podłogę, jednak Julia Wieniawa błyskawicznie podała jej pomocną dłoń, nie ustępując przy tym w swoich szalonych tańcach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani pokusili się o komentarz  

Komiczne nagranie i przede wszystkim nieziemskie choreografie nie mogły obejść się bez komentarzy internautów. Ci byli nad wyraz zgodni i chętnie wyrażali swoje rozbawienie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl
 

- Uwaga: 3 kobiety uciekły z zakładu psychiatrycznego - pisze żartobliwie fanka. 

- Mistrzostwo Świata - dodaje kolejna. 

- Zielina niemożliwa - stwierdza jeszcze inna. 

- Szalone - czytamy. 

instagram/weronikarosati/

Całość możecie zobaczyć tutaj: 

https://www.instagram.com/p/B0LvUMIIGd0/?utm_source=ig_web_copy_link

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News