Julia Wieniawa zmaga się z paskudną chorobą. W rozmowie z mediami zdradziła okropne kulisy walki

Julia Wieniawa zmaga się z paskudną chorobą. W rozmowie z mediami zdradziła okropne kulisy walki Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa publicznie przyznała, że Hashimoto nie jest jedyną chorobą, z która musi się zmagać. Okazuje się, że młodą celebrytkę spotkało coś o wiele gorszego, z czym nieustannie musi walczyć. Mimo że ma dopiero 20 lat, przeszła już naprawdę wiele.

Julia Wieniawa udzieliła jakiś czas temu wywiadu, w którym zdecydowała się zdradzić wszystko na temat swojego stanu zdrowia. Nie jest tajemnicą, że aktorka już od jakiegoś czasu zmaga się z Hashimoto, które wymaga od niej wielu wyrzeczeń. Teraz jednak celebrytka wyjawiła na swój temat całą prawdę i przyznała się do o wiele gorszych problemów zdrowotnych, o których jej fani nie mieli pojęcia. Zdradziła, jak wygląda jej codzienne życie z chorobą

Julia Wieniawa ma poważne problemy zdrowotne 

Już jakiś czas temu mogliśmy dowiedzieć się, że gwiazda serialu "Rodzinka.pl" cierpi na Hashimoto czyli chorobę autoimmunologiczną, która dotyka najczęściej osoby o słabym układzie odpornościowym. W przypadku Wieniawy pojawienie się tego typu choroby jest jak najbardziej uzasadnione, zważając na jej intensywny styl życia. Gwiazda jest w ciągłym biegu, wędrując między wydarzeniami branżowymi i nagraniami do serialu, a do tego wszystkiego stara dbać się o swoją sylwetkę, stosując restrykcyjną dietę.

W jednym z ostatnich wywiadów 20-latka przyznała, że tego typu zachowania przyczyniły się do zupełnie innej choroby. Tym razem chodzi o problemy psychiczne, a dokładniej zachwianą emocjonalność. Wieniawa ujawniła, że ten najgorszy okres ma już na szczęście za sobą, jednak wciąż każdy dzień jest dla niej walką o to, by sytuacja znów się nie powtórzyła. Nie wstydzi się również otwarcie mówić, że regularnie zasięga porad specjalisty, który pomaga jej - jako młodej celebrytce, nieustannie wystawianej na krytykę innych i działającą w wielkim pędzie - zachować stabilność emocjonalną. 

- Najpierw mnóstwo wysiłku wkładałam w to, by połączyć szkołę z pracą. Później była matura i nagła popularność, w której nie potrafiłam się odnaleźć. Na początku kariery miałam wiele kryzysowych sytuacji, wypłakałam wiele łez. Do tego dochodził brak snu, nieregularne odżywianie się. Pęd za karierą musiał odbić się na moim zdrowiu.. Na każdym kroku pilnuję, by sobie nie zaszkodzić. Próbuję cofnąć tę chorobę, bo wiem, że da się to zrobić. - wyjawia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka ma wobec siebie ambitne plany 

Wieniawa zdradziła, że mimo wszystko nie zamierza się poddawać i ma wobec siebie i swojej kariery bardzo poważne plany. Jej celem jest je sukcesywnie realizować i ani na chwilę nie poddawać się chorobie. 

- Ambicje mam ogromne i chcę jeszcze więcej. Marzę o tym, by grać w największych produkcjach, i będę dążyć do tego, by tak się stało. W każdym projekcie daje z siebie wszystko. Ale wierzę, że to, co teraz robię, to dopiero przedsmak tego, na co mnie stać - zdradza. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News