Wieniawa nie traktuje Barona poważnie? Zdradziła, jak widzi swoją przyszłość

Wieniawa nie traktuje Barona poważnie? Zdradziła, jak widzi swoją przyszłość Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa od pewnego czasu spotyka się z Baronem, gitarzystą zespołu Afromental. 20-letnia gwiazda niejednokrotnie przyznawała, że czuje się przy nim bardzo bezpiecznie. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak widzi przyszłość swojego związku. Wiele wskazuje na to, że nie traktuje nowego partnera zbyt poważnie.

Julia Wieniawa od pewnego czasu spotyka się z gitarzystą zespołu Afromental. 20-letnia gwiazda serialu "Rodzinka.pl" bardzo długo ukrywała ten fakt przed mediami, jednak dziś nikt nie ma już wątpliwości. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że Baron jest mężczyzną, przy którym wreszcie czuje się bezpiecznie. Fanom wydawało się, że to poważny związek.

Julia Wieniawa promienieje, odkąd w jej życiu pojawił się Aleksander Baron. Wszystko wskazywało na to, że aktorka w końcu znalazła upragnione szczęście. Po raz kolejny wybrała mężczyznę, który jest znacznie starszy od niej. 35-latek stara się być dla niej oparciem, którego gwiazda szuka w mężczyźnie.

Julia Wieniawa zdradziła plany na przyszłość. Gdzie jest Baron?!

Fani spodziewali się, że już wkrótce padną poważne deklaracje ze strony aktorki i jej partnera. Niektórzy twierdzą, że to doskonały czas dla pary, aby zamieszkać razem i powoli rozpocząć planowanie wspólnego życia. Julia Wieniawa powiedziała, co myśli na ten temat. Jej szczere wyznanie zaskoczy niejedną osobę:

- Nie rozumiem tego, że w tym wieku sugeruje mi się, że powinnam zamieszkać z chłopakiem. Rozumiem, że między nami jest spora różnica wieku, ale pamiętajmy, że ja nie mam obowiązku, by od razu z nim zamieszkać, brać ślub i robić dzieci. Bez przesady, nie mam takich planów! - mówiła w jednym z ostatnich wywiadów Julia Wieniawa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wieniawa nie traktuje Barona zbyt poważnie?

Julia Wieniawa i Aleksander Baron spotykają się dopiero od pół roku. Początkowo ukrywali swój związek przed opinią publiczną, jednak dziś otwarcie wypowiadają się na temat łączącego ich uczucia. Nie ma wątpliwości, że są ze sobą szczęśliwi. Nie mniej jednak uznali, że na snucie poważnych planów o przyszłości jest jeszcze za wcześnie.

Julia Wieniawa przyznała, że chce przede wszystkim dobrze poznać ukochanego. A temat wspólnego zamieszkania schodzi na dalszy plan. Póki co aktorka chce nacieszyć się swoim apartamentem, który kupiła i wykończyła rok temu.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu