Mama Julii Wieniawy w bikini wygląda bosko. Kim jest Marta Wieniawa-Narkiewicz?

Mama Julii Wieniawy w bikini wygląda bosko. Kim jest Marta Wieniawa-Narkiewicz? Źródło: Instagram/ Julia Wieniawa

Julia Wieniawa spędza swoje wakacje na słonecznej Sycylii. Aktorka wykorzystuje wolny czas na plaży i nabiera sił na nowe projekty. Ostatnio zdjęcia Julii w stroju kąpielowym zrobiły furorę wśród internautów. Teraz jednak wszyscy podziwiają ciało jej pięknej mamy, Marty Wieniawy-Narkiewicz.

Julia Wieniawa odpoczywa na Sycylii. Pięknej pogody i zapierających dech w piersiach widoków, może jej pozazdrościć każdy. Aktorka jednak nie robi sobie przerwy od mediów społecznościowych i każdego dnia relacjonuje swój pobyt w tym pięknym miejscu. Okazuje się, że nie pojechała w podróż sama. 

Julia Wieniawa zabrała na wakacje bliską osobę

Po głośnym rozstaniu z Baronem i wielu obowiązkach, aktorka postanowiła wyjechać na zasłużone wakacje. Jak się okazuje, gwiazda nie pojechała na odpoczynek sama. Zabrała ze sobą swoją menadżerkę i najlepszą przyjaciółkę, z którą łączy aktorkę niezwykła więź. 

Julia Wieniawa postanowiła wyjechać na wakacje ze swoją mamą, Martą Wieniawą-Narkiewicz. Kobiety są ze sobą bardzo zżyte i wzajemnie się wspierają. Mama Julii i jednocześnie jej menadżerka, odpowiada za projekty w mediach społecznościowych oraz kampanie reklamowe córki. Ponadto zajmuje się formalnościami i dokumentacjami. Julia opowiedziała na łamach "Faktu", dlaczego zdecydowała się współpracować z mamą: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moja mama mi we wszystkim pomaga. Od zawsze, na zawsze. Robimy razem wszystkie projekty social mediowe i kampanie reklamowe. Wszystkie te najważniejsze zrobiłam właśnie z mamą. Zawsze mama trzymała pieczę nad umowami, nad wszystkimi formalnymi rzeczami ponieważ ona ma bardzo obiektywny stosunek do show-biznesu. Sama z niego nie pochodzi, ona jest agentką nieruchomości - powiedziała "Faktowi" Julia Wieniawa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Nowy serial TVP. Prezes Kurski podjął kontrowersyjną decyzję. Konkurencja przeciera oczy ze zdumienia

Fani aktorki od dawna zachwycają się jej ciałem, jednak trzeba przyznać, że jej mama to również prawdziwa bogini. W relacji, jaką Wieniawa zamieściła na portalu społecznościowym można było zobaczyć, jak wygląda jej mama w stroju kąpielowym. Teraz już wiemy, po kim aktorka odziedziczyła urodę, bo obydwie wyglądają obłędnie. 

Instagram/Julia Wieniawa

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: Instagram

Następny artykuł