Kim jest Konrad Wieniawa? Julia wyjawiła, dlaczego nie mówi o ojcu

Kim jest Konrad Wieniawa? Julia wyjawiła, dlaczego nie mówi o ojcu Źródło: .

Julia Wieniawa odpowiedziała na bardzo trudne pytanie. Gwiazda, która do tej pory unikała zapytań o swojego ojca, postanowiła odpowiedzieć na pytanie, kim tak naprawdę jest Konrad Wieniawa. Powód jej milczenia w sprawie ojca okazał się banalny.

Julia Wieniawa zdecydowała się na wyznanie prawdy. Popularna aktorka kojarzona przez tysiące Polaków z rolą chociażby w "Rodzince.pl" postanowiła w końcu opowiedzieć, kim jest jej ojciec. Mimo, że gwiazda milczała na ten temat, dziennikarzom Gali udało się przekonać artystkę do rozmowy i przyznaniu, kim właściwie jest tajemnicza postać Konrada Wieniawy.

Kim jest Konrad Wieniawa? Wiemy, dlaczego aktorka tak rzadko mówi o ojcu

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale rodzice Julii Wieniawy są po rozwodzie. Jako dziecko wychowana była przez matkę, podczas gdy jej ojciec zajmował się wykładaniem na uniwersytetach i malowaniem obrazów. Powodem, dla którego gwiazda ukrywała ojca przed opinią publiczną, jest to, że mężczyzna już teraz cieszy się dużą popularnością, ma sporo zajęć i rzadko widuje córkę.

- Rzadko ktoś mnie o niego pyta. Mój tata jest malarzem, wykładowcą. Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców, spędzałam z nim czas co dwa tygodnie. Ale im jestem starsza, tym mamy lepszy kontakt. Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii" – powiedziała młoda aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Julia Wieniawa mówi o tacie w samych superlatywach

Mimo że gwiazda dość rzadko widuje Konrada Wieniawę, to mówi o nim w samych superlatywach i podkreśla, że jej ojciec jest dla niej prawdziwym źródłem inspiracji i natchnienia artystycznego, a także, że to właśnie dzięki niemu odkryła swoje zainteresowanie do sztuki.

Jak sama gwiazda "Rodzinki.pl" przyznaje, jej najbliższy zawsze oferuje jej dużo pomocy i wsparcia, a także upomina, gdy widzi, że aktorka robi źle. Malarz i wykładowca ma upominać byłą narzeczoną Antka Królikowskiego, by ta pamiętała o ważnych wartościach, które wyniosła z domu. Nie da się ukryć, że takie wsparcie dla bardzo zapracowanej kobiety, zmagającej się z wieloma kwestiami i zobowiązaniami zawodowymi jest nieocenione.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu