Okropny, paskudny, pełen pogardy atak na Julię Wieniawę. "Dla pedofila też będziesz tolerancyjna?"

Okropny, paskudny, pełen pogardy atak na Julię Wieniawę. "Dla pedofila też będziesz tolerancyjna?" Źródło: Screen/Youtube/Plejada

Julia Wieniawa została zaatakowana w paskudny sposób przez jednego z obserwatorów jej profilu w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od komentarza, który aktorka zamieściła z okazji nominacji do "Róż Gali".

Julia Wieniawa ostatnio nie ma lekko. Niedawno na planie serialu uległa wypadkowi, przez co zmagała się z okropnym bólem. Teraz jednak została zaatakowana w paskudny sposób przez jednego z obserwatorów jej profilu w mediach społecznościowych. Mężczyzna odniósł się do komentarza aktorki, który zamieściła z okazji nominacji do "Róż Gali". 

Julia Wieniawa zmaga się z hejtem

Niestety w dzisiejszych czasach hejt możemy dostrzec na każdym kroku, a zwłaszcza w mediach społecznościowych. Wiele osób nie zastanawia się nad tym, co publikuje w internecie i pisze krzywdzące i paskudne komentarze pod adresem innych osób. Hejt w szczególności dotyka ludzi ze świata show-biznesu. Również Julia Wieniawa musi walczyć z okropnymi komentarzami niektórych użytkowników. 

Aktorka zaangażowała się w debatę publiczną dotyczącą osób homoseksualnych i transpłciowych. Gwiazda otwarcie przyznaje, że nie ma żadnego problemu z osobami ze środowiska LGBT i nie chce, aby tacy ludzie byli dyskryminowani przez społeczeństwo. Julia Wieniawa napisała również komentarz w tej sprawie, pod postem dotyczącym jej nominacji do "Róż Gali".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej - napisała młoda aktorka. 

Otwartość Julii w tej sprawie nie przypadła do gustu jednemu z obserwatorów, który postanowił zaatakować gwiazdę w ohydny sposób.

- Dla pedofila też będziesz tolerancyjna? - napisał jeden z internautów. 

Aktorka skomentowała to tylko w kilku słowach. 

- Co za porównanie. Fu - odpisała Julia Wieniawa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Ciężko jest uwierzyć, że w 2019 roku homoseksualizm i całe środowisko LGBT budzi wciąż tak wiele emocji. Coraz więcej gwiazd i celebrytów angażuje się społecznie w celu uświadomienia ludzi, jak ważna jest wzajemna tolerancja i szacunek, jednak w dalszym ciągu pojawiają się osoby, które w ohydny sposób bojkotują tego typu zaangażowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej ABSURDALNE opłaty. W Polsce płacić muszą nawet martwi
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

źródło: Pudelek

Następny artykuł