Nagle zniknęła z "Na wspólnej" i "Na dobre i na złe". Julia Wieniawa jednym zdjęciem rozwiała wątpliwości dotyczące zapomnianej gwiazdy

Nagle zniknęła z "Na wspólnej" i "Na dobre i na złe". Julia Wieniawa jednym zdjęciem rozwiała wątpliwości dotyczące zapomnianej gwiazdy Źródło: instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa jednym zdjęciem rozwiała wszystkie wątpliwości. Fani długo nie mieli pojęcia, co dzieje się z popularną gwiazdą, która nagle zniknęła ze szklanego ekranu. Teraz wszystko stało się jasne.

Julia Wieniawa chętnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie zdradza mnóstwo szczegółów dotyczących jej życia - np. gdzie spędza wakacje, czy nad jakim projektem zawodowym aktualnie pracuje. Wyraźnie widać, że młodej aktorce wiele radości przynosi dzielenie się z fanami wszelkimi nowinkami, dlatego w ostatnim czasie postanowiła pochwalić się czymś doprawdy zaskakującym. Julka ujawniła, gdzie przez ten cały czas podziewała się zapomniana gwiazda. 

Znana aktorka nagle zniknęła. Julia Wieniawa rozwiała wszystkie wątpliwości

Młoda gwiazda "Rodzinki.pl" nie może ostatnio narzekać na nadmiar wolnego czasu. Poza pracą na planie rozpoczęła też intensywne przygotowania do najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jednak to jeszcze nie koniec, jak bowiem zdradziła, publikując jedno z ostatnich zdjęć na Instagramie, regularnie ćwiczy także do zbliżającej się wielkimi krokami sztuki teatralnej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do fotografii pozowała wraz ze swoimi "teatralnymi rodzicami". U jej boku stanął Jan Wieczorkowski i zapomniana Agnieszka Warchulska, która już jakiś czas temu zniknęła ze szklanego ekranu. Aktorka regularnie grywała m.in. w "Na Wspólnej" czy w "Na dobre i na złe". Gdy niespodziewanie przestała pojawiać się w życiu serialowych bohaterów, zdezorientowani widzowie nie mieli pojęcia, co się z nią dzieje - przynajmniej do momentu aż Julia Wieniawa rozwiała wszelkie wątpliwości, zdradzając, że Warchulska postanowiła wrócić na deski teatru. 

Dzisiaj grzeje: 1. Co łączyło Annę Przybylską i Zenka Martyniuka? Ujawniono zdumiewające zdjęcie sprzed lat

2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

-  Poznajcie moich teatralnych rodziców - Jana Wieczorkowskiego i Agnieszkę Warchulską. Na zdjęciu brakuje jeszcze tylko Marii Pakulnis, która również gra z nami w spektaklu „Dom Lalki. Część druga.” Premiera już 29 marca w Teatrze Komedia. Zapraszam! - napisała podekscytowana Julia Wieniawa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że zanelźli nosiciela 
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News