Chłopak Julii Wieniawy sprzedaje warzywa. Cena zwala z nóg

Chłopak Julii Wieniawy sprzedaje warzywa. Cena zwala z nóg Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa może być dumna, że jej ukochany ma pasję, za którą postanowił podążać. Zapewne nie do końca tego się spodziewała, ale liczy się przedsiębiorczość i wytrwałość w dążeniu do celu. Co więcej, nowy biznes barona może przynieść niezłe dochody, co zapewne ucieszy lubiącą zakupy celebrytkę.

Julia Wieniawa jeszcze nie pokusiła się o komentarz w kwestii nowego zajęcia partnera. Co prawda informacje o warzywnym biznesie muzyka dopiero co pojawiły się w mediach społecznościowych, jednak już dotarły do szerokiego grona odbiorców. Sprawa wywołała spore zainteresowanie, a ceny oferowanych produktów, zwaliły wszystkich z nóg. Okazuje się, że nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na ekologiczne dobroci prosto od gwiazdora. 

Chłopak celebrytki sprzedaje warzywa. Cena zwala z nóg 

Chyba każdy, kto choć raz zakupił produkt oznaczony jako "bio" wie, że ceny mogą być naprawdę zatrważające. Nic zatem dziwnego, że wiele osób decyduje się na własne uprawy, by nieco zaoszczędzić. Baron poszedł podobnym tokiem myślenia, jednak zrobił wielki krok na przód. Na Instagramie pojawiła się informacja, że muzyk wraz z Antonim Pawlickim założyli własną ekologiczną farmę. 

Na 50 hektarach mazurskiej ziemi rozpoczęli uprawę ziemniaków, marchewek, brokuła, jarmużu i wielu innych. Wybór jest naprawdę pokaźny i jak się okazuje, pierwsze zamówienia już zaczęły napływać do nowicjuszy w świecie rolnym. Biznes nie tylko zyskał nazwę "Ostoja Natury", ale również posiada własną stronę w sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prócz wymienionych warzyw, które Baron i Antoni mają w swojej ofercie, zainteresowani znajdą również ceny, które są naprawdę kosmiczne. Przeglądając stronę widzimy, że za pęczek rzodkiewki należy zapłacić 7 zł, cebuli 9 zł, a za zestaw, w którego skład wchodzi: pięć kilogramów ziemniaków, koperek, jarmuż, brokuł czy cebula cena wynosi około 100 zł. 

Skąd pomysł na biznes i co na to Julia Wieniawa? 

Podczas wywiadu muzyk zdradził, że Julia chętnie wspiera ukochanego w biznesie. Baron wyznał również, skąd pomysł na sprzedaż warzyw. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

  2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

- Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia. Dbamy o to, co jemy i stawiamy na ekologiczne produkty. To ekologiczna farma przyszłości (...) Julia nie jest osobiście zaangażowana w projekt, ale bardzo aktywnie nas wspiera - wyznaje. 

instagram/antek_pawlicki/

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu