Julia Wieniawa starała się nie okazywać bólu. Nagle kamery pokazały bolesne skaleczenie na stopie gwiazdy

Julia Wieniawa starała się nie okazywać bólu. Nagle kamery pokazały bolesne skaleczenie na stopie gwiazdy Źródło: youtube.com/pudelek

Julia Wieniawa zmagała się z wielkimi problemami. Mimo poważnego skaleczenia na stopie, gwiazda sprostała wymaganiom eventu na którym wystąpiła, starając się przy okazji nie pokazywać bólu. Zachowanie artystki pokazuje, jak wielka jest cena zaistnienia w krajowym show-biznesie.

Julia Wieniawa zszokowała reporterów. Na jednym z ewentów, w których trakcie gwiazda promowała markę Sephora doszło do niespodziewanego incydentu, uwiecznionego przez kamery. Okazało się, że aktorka i piosenkarka występuje przed publicznością z rozległym pęknięciem skóry na stopie. Jak widać, cena sławy w Polsce jest bardzo wysoka i nawet z kontuzją trzeba błyszczeć i wyglądać jak najlepiej w blasku reflektorów.

Julia Wieniawa wystąpiła z kontuzją. Wielkie pęknięcie na stopie gwiazdy

Wieniawa, która sama przez pewien czas dzięki współpracy z marką Deichmann uchodziła za ekspertkę w sprawie obuwia, a sama także chwaliła się na swoich social mediach poradami na dobrą, trwałą i miękką skórę dobrała swoje buty wyjątkowo niefortunnie na jeden z eventów promujących markę Sephora. Gwiazda, która brylowała w świetle kamer i oświecała krystalicznie białym uśmiechem, miała wielki problem w postaci skaleczenia na nodze, które próbowała maskować swoją wielką charyzmą.

Mimo że dziennikarze zwrócili jej uwagę na rankę na nodze, to sama gwiazda "Rodzinki.pl" z uśmiechem odpowiadała, że nic się nie stało i skoro występuje, to wszystko jest z nią w porządku, to media podchwyciły, że artystka ma drobne problemy z poruszaniem się i pozowaniem przed zdjęciami. Jak widzimy cena popularności w krajowym show-biznesie, jest wyjątkowo duża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wieniawa nabawiła się kontuzji przez obowiązki?

Wielu fanów artystki zaznacza, że wystąpienie z kontuzją jest pokłosiem wyjątkowo pracowitego roku 2019 artystki. Aktorka grała w wielu krajowych serialach, tworzyła materiały muzyczne, a nawet zadebiutowała w roli konferansjerki w trakcie festiwalu w Sopocie. Możliwe, że kontuzja, z którą się pojawiła, jest wynikiem wyjątkowo ciężkiego trybu życia, a także przemęczenia eksploatowanego organizmu.

Fani mają nadzieje, że Wieniawa trochę zwolni i zadba o swoje zdrowie oraz nie będzie narażać się na większe urazy. Możliwe, że była narzeczona Antka Królikowskiego po tej kontuzji trochę zwolni z obowiązkami zawodowymi.

 

fot.youtube.com/pudelek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3.  Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News