Wieniawa wracała z siostrzyczką z parady równości. Nagle pojawili się agresywni dresiarze, wstrząsająca relacja

Wieniawa wracała z siostrzyczką z parady równości. Nagle pojawili się agresywni dresiarze, wstrząsająca relacja Źródło: youtube.com/gala

Julia Wieniawa podzieliła się wstrząsającą relacją. Gwiazda polskiego aktorstwa postanowiła się wraz z widzami podzielić tym, jak w tym roku wyglądały obchody parady równości, będącej symbolem szacunku dla przedstawicieli mniejszości seksualnych i środowiska LGBT. To co opowiedziała artystka o samym przebiegu imprezy, jak też ataku, którego doświadczyła, potrafi zmrozić krew w żyłach.

Julia Wieniawa od kilku dni zapowiadała, że będzie swoją osobą promować tegoroczne obchody równości. Aktorka, która sama identyfikuje się z liberalnymi społecznie poglądami na ulice centrum Warszawy udała się w zupełnie innej fryzurze i z siostrą, która towarzyszyła jej w paradzie zrzeszającej tysiące osób głoszących poparcie dla środowisk LGBT. Niestety, ale gwiazda została ofiarą nienawistnego ataku ze strony przypadkowo spotkanych mężczyzn. To, czego doświadczyła jest przykrym obrazem nietolerancyjnej rzeczywistości, z jaką codziennie muszą zmagać się tysiące Polaków.

Julia Wieniawa była za paradą równości

Do samego środowiska LGBT, jak też inicjatywy parady gwiazda opowiadała się bardzo przyjaźnie i ledwie kilka dni temu głosiła, że zamierza zaszczycić to wydarzenie swoją osobą. Jak sama mówiła, chciała wspierać to środowisko i deklarowała, że na samym evencie pojawi się odziana w charakterystyczną, tęczową flagę. Wszystko wskazywało na to, że gwiazda spełni swoje słowa, gdyż na swoim Instagramie w relacji na żywo podzieliła się z widzami dobraną starannie, kolorową kreacją, nową fryzurą i przebiegiem samej imprezy, w trakcie której nie brakowało głoszenia haseł równości, solidarności, a także śpiewów i muzyki. O ile z relacji Wieniawy możemy wywnioskować, że sama parada była zjawiskiem pozytywnym, o tyle to, co zdarzyło się po niej już na zawsze utknie w głowie celebrytki. Tak wstrząsającej relacji nie mógł spodziewać się nikt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wieniawa świadkiem ataku

Według Julii Wieniawy, w trakcie powrotu z imprezy doszło do niespodziewanego sceny. Przed nią i jej nastoletnią siostrą pojawiła się grupka bandytów.

- Wracałam sobie z moją młodszą, 14-letnią siostrą z Parady Równości. Centrum, godzina 15. Nagle grupa kolesi, takich nabitych w czapeczkach kolesi zaczęła wyzywać i napadła na grupę chłopaków, która uczestniczyli w Paradzie Równości. Normalnie na oczach moich i siostry, Ci kolesie zaczęli bić i zaczepiać grupy ludzi na paradzie i wyzywać ich od zboczeńców i pedałów - powiedziała na Instagramie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News