Wieniawa rzuci szkołę dla kariery? Młoda gwiazda wyjawiła gorzką prawdę

Wieniawa rzuci szkołę dla kariery? Młoda gwiazda wyjawiła gorzką prawdę Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Julia Wieniawa jest najbardziej rozchwytywaną i zabieganą gwiazdą polskiego showbiznesu - to stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Niektórzy zastanawiają się, kiedy (i czy w ogóle) ma czas dla siebie. Pozostaje jeszcze jedna ważna kwestia - temat edukacji Wieniawy.

Julia Wieniawa, tak bardzo pożądana na każdym evencie, pokazie, w reklamach i w wywiadach, musi wybierać - kariera czy edukacja? Mówi się, że na szkołę lub studia nigdy nie jest za późno. 20-letnia Wieniawa stoi przed najtrudniejszym wyborem w życiu.

Julia Wieniawa nie może teraz pójść do szkoły. Kariera wszystko przesądziła

Młoda aktorka postawiła sobie za cel dostanie się do szkoły aktorskiej. Państwowa Akademia Teatralna jeszcze długo nie będzie w zasięgu jej możliwości. Powód jest jeden - Wieniawie żal rzucać tego, co zbudowała w ostatnim czasie i usunąć się w cień na czas nauki. Boi się, że ludzie z upływem czasu o niej zapomną.

Zdając maturę, miała inny plan na życie. Wszystko potoczyło się jednak zbyt szybko i zbyt intensywnie. Jej znajomy w wywiadzie z tabloidami mówił, że aktorka chce teraz zbudować sobie trwałą pozycję w show-biznesie, a do szkoły pójdzie, gdy będzie na to odpowiedni moment.

"Gdy chcę iść do szkoły, to wpada mi jakiś film"

- Za każdym razem o tym myślę, ale za każdym razem, gdy chcę iść do szkoły, to wpada mi jakiś film, albo kontrakt, albo coś fajnego robię. Ciężko jest odmówić takich propozycji, które cię rozwijają, które są spełnieniem twoich marzeń. Bo w szkole musisz się skupić na szkole. Zawsze podkreślam, że nie dyskredytuję tego, nie mówię nie dla szkoły - wyznała Julia Wieniawa w rozmowie z jednym z dziennikarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nic dziwnego, że szkoda jej odmawiać kolejnych ról na rzecz nauki, skoro uważa, że wewnętrznie ją rozwijają. Do tego dochodzą również kwestie finansowe. W dalszej części rozmowy aktorka stwierdziła, że ma już dość spore doświadczenie, ponieważ nabywa je z każdą kolejną produkcją. Musi jedynie podszlifować grę na deskach teatru.

- Uważam, że skoro od 14 roku życia gram w tak wielu produkcjach i jestem na planie, to nie można mnie nie nazwać aktorką, a szkoła jest tylko miłym dodatkiem i fajnie się rozwinąć w niej i podszlifować swój warsztat, ale nie jest ona konieczna - zakończyła swoją wypowiedź na temat edukacji.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Brat Magdy Gessler rozpętał medialną burzę. Te słowa mogą zaboleć słynną restauratorkę
  4. Kim jest mąż Szelągowskiej? Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyny
  5. Zadał kobiecie 60 ciosów nożem. Polsat przekazal informacje o tragedii na południu Polski
  6. Magda Gessler otrzymała cios od własnej córki. Lara nie pomoże matce ze zdumiewającego powodu

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu