Kończy się amerykański sen Julii Wieniawy? Właśnie straciła kontrakt za PÓL MILIONA złotych

Kończy się amerykański sen Julii Wieniawy? Właśnie straciła kontrakt za PÓL MILIONA złotych Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa, choć w show-biznesie radzi sobie naprawdę dobrze, a jej kariera z każdym dniem rozwija się coraz bardziej, ostatnio zdecydowanie nie ma najlepszej passy. Pojawiły się informacje, że 20-latka właśnie straciła jeden z bardziej dochodowych kontraktów. Jej były już pracodawca wyznał, co było tego powodem.

Julia Wieniawa zapewne może liczyć teraz na wsparcie swojego ukochanego Barona. Młoda gwiazda niestety pożegnała się z kontraktem wartym pół miliona złotych. Co więcej, znany jest również powód, dla którego z niej zrezygnowano. Czyżby amerykański sen właśnie dobiegał końca? Nie jest tajemnicą, że w obecnych czasach, nawet mało znana celebrytka, może zarabiać spore pieniądze dzięki współpracy z markami. W przypadku gwiazd, cieszących się znacznie większą popularnością - tak jak Julia Wieniawa - mówi się już o naprawdę horrendalnych zarobkach i nawet od kilku do kilkunastu podpisanych kontraktów.  

Julia Wieniawa została bez pracy 

Już od roku, gwiazda serialu "Rodzinka pl" była ambasadorką marki obuwniczej Deichmann. Dzięki temu zyskała nie tylko pokaźne zarobki, większy rozgłos, czy różne benefity, ale także doświadczenie jako fotomodelka. Julia prężenia działała na rzecz marki, chętnie reklamując produkty. Jej zaangażowanie jest zupełnie uzasadnione, bowiem okazało się, że kontrakt wart był prawie pół miliona złotych. Nie wykluczone, że dzięki takiemu doświadczeniu, większej popularności i przede wszystkim pokaźnym zarobkom, 20-latka zapragnęła iść o krok dalej i być może wyruszyć ze swoją karierą poza granice kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wieniawa znudziła się swojemu pracodawcy?  

Przedstawiciele marki nie ukrywali powodu, dla którego zrezygnowali z młodej gwiazdy i bez ogródek, opowiedzieli o wszystkim publicznie.  

- W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w końcu lipca. Od nowego sezonu twarzą naszej marki na całym świecie będzie międzynarodowa gwiazda - wyznano. 

Oczywistym jest, że skoro Wieniawa działa jedynie w Polsce, nie można nazwać ją "międzynarodową gwiazdą". Aktorka nie odniosła się jeszcze publicznie do całej sytuacji, jednak nie wykluczone, że pod presją otoczenia już niebawem zabierze głos. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Wiśniewski tonie w długach. Nowe informacje wbijają w fotel
  4. Gwiazda Polsatu zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. To symbol jej walki z rakiem
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy
  6. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami

Źródło: se

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News