Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle

Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle Źródło: YouTube/Plotek.pl

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu w Polsce. Nic dziwnego, że firmy zauważyły jej marketingowy potencjał. Tym bardziej zaskakujące są nowe informacje o nieudanych negocjacjach aktorki z jedna z dużych marek. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze.

Julia Wieniawa może pochwalić się zawrotnie rozwijającą się karierą. Młodziutka aktorka niemalże nie znika z mediów, tabloidy śledzą każdy jej krok, a fani pożądają nowych informacji o jej życiu zawodowym i prywatnym. Nowe doniesienia, jakie publikuje portal "Pudelek", jednak bardzo zaskakują. Fani są wstrząśnięci, bo wszystko wskazuje na to, że Wieniawa wkrótce straci pracę, a w grę wchodzi gigantyczne wynagrodzenie. 

Julia Wieniawa przekuwa popularność na pieniądze. Jest twarzą reklamową

Jeszcze kilka miesięcy temu finansowa przyszłość młodej gwiazdy rysowała się w bardzo jasnych barwach. Magazyn "Viva" ujawnił, że aktorka może liczyć na wiele źródeł dochodu. Na jej zarobki składały się gaże za pracę na planach filmowych - Wieniawę zaangażowano do nowej produkcji Polsatu pod tytułem "Zawsze warto". Za każdy dzień zdjęciowy na jej konto ma trafiać 5 tysięcy złotych. Dodatkowo planowany jest także jej udział w nowym projekcie Patryka Vegi. Szacuje się, że Julia Wieniawa zarobi na aktorstwie w tym roku ok 400 tys. złotych. 

Ale gaże za filmy i seriale miały być tylko dodatkiem do głównego źródła dochodu. Wieniawa, z racji swej popularności, stała się atrakcyjną kandydatką na twarz kampanii marketingowych dla dużych marek. I rzeczywiście, młoda gwiazda reklamowała już m.in. telefony czy lakiery do paznokci. Perłą w koronie był kontrakt z gigantem branży obuwniczej, Deichmannem. Wszystko wskazywało na to, że strony są zadowolone ze współpracy - media informowały, że firma negocjuje z celebrytką nową umowę. Najwyraźniej jednak nie wszystko poszło tak, jak powinno. 

Nie będzie nowego kontraktu. Wieniawa zostaje bez butów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy kontrakt miał przynieść aktorce nawet pół miliona złotych, czyli więcej, niż szacowane wynagrodzenie za role w filmach. Teraz sytuacja obróciła się o 180 stopni. Okazuje się, że Deichmann nie jest zainteresowany przedłużeniem współpracy, a powodem ma być zaangażowanie przez firmę nowej twarzy reklamowej - tajemniczej zagranicznej gwiazdy.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy - mówi w rozmowie z "Pudelkiem" osoba związana z firmą. - W kolejnym sezonie - w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann - będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną - tłumaczy informator.

Czy Julia Wieniawa zostanie na lodzie? Trudno wyobrazić sobie, że jej usługi nie zainteresują innych dużych marek. Celebrytka nadal ma gigantyczny potencjał marketingowy i wypada tylko czekać, aż pojawią się informacje o nowych kampaniach z jej udziałem, lecz czy uda się jej na nich zarobić tak potężne pieniądze? 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Opublikowano oświadczenie majątkowe Jarosława Kaczyńskiego. Wspomniał o spółce Srebrna
  4. Przed Martą Manowską zupełnie nowe wyzwanie. Za pół miliona poprowadzi nowy program
  5. To miało być cudowne popołudnie. Mężczyzna zaczął się topić ze swoim 7-letnim synem
  6. Małgorzata Rozenek ukrywa, że spodziewa się dziecka? 'Tadzio nie może doczekać się rodzeństwa'

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News