Chłopak Lary Gessler ostro i publicznie przejechał się po Julii Wieniawie. Wielka burza w sieci

Chłopak Lary Gessler ostro i publicznie przejechał się po Julii Wieniawie. Wielka burza w sieci Źródło: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa kolejny raz została skrytykowana w sieci. Tym razem ostrych słów kierowanych w stronę gwiazdy, nie pożałował chłopak Lary Gessler. Przez jego wypowiedź, w internecie rozpętała się wielka burza.

Julia Wieniawa nie ma ostatnio dobrych dni. Z każdej strony napływają do niej niemiłe komentarze i słowa. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy młoda gwiazda zaczęła współpracę z markami kosmetycznymi. Fani nie są zachwyceni z tego, co próbuje sprzedać im influencerka. 

Julia Wieniawa upokorzona w sieci

Niedawno L'Oréal zaczęło współpracę z gwiazdą. Przedstawiciele firmy byli przekonani, że uwielbiana przez wszystkich Julia Wieniawa spowoduje wzrost sprzedaży kosmetyków tej marki na polskim rynku. Niestety, nic z tych planów nie wyszło. Internauci zaczęli zarzucać młodej dziewczynie, że oszukuje ich i "wciska" im produkty, których tak na prawdę nie poleciłaby nikomu, a tym bardziej, sama ich nie używa. 

Jeszcze jednym zarzutem, który pojawił się po reklamie podkładu Lancôme, było to, że firma testuje kosmetyki na zwierzętach. Komentarze pojawiające się pod ostatnimi zdjęciami czy postami gwiazdy, były przepełnione niezbyt miłymi słowami. Julia Wieniawa nie komentowała ich i nie odnosiła się do sprawy testów na zwierzętach przez markę, której twarzą została. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W jej imieniu zrobiła to przedstawicielka firmy Edyta Lauks, która postanowiła rozwiać niejasności związane z testowaniem na zwierzętach. Taką wypowiedź właśnie skomentował, Piotr Szeląg, chłopak Lary Gessler.

- "Chcąc efektywnie realizować tę misję zdecydowaliśmy się na współpracę z Julią Wieniawą, która idealnie wpisuje się w wartości marki Lancôme. Jako utalentowana, inspirująca młoda kobieta swoją postawą oraz wizerunkiem sprawia, że doskonale odpowiada filozofii marki Lancôme promując ją na polskim rynku - informuje nasz serwis Edyta Lauks" Zgadzam się z tym zdaniem. Zarówno Pani Edyta, jak i Pani Julia pasują do siebie poziomami hipokryzji. Na jakiej one planecie żyją? - napisał Piotr Szeląg. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Wpis chłopaka Lary Gessler przyczynił się do jeszcze większej krytyki w stronę młodej gwiazdy. Mężczyzna nakręcił jeszcze większą falę hejtu. Julia Wieniawa póki co nie odpowiada na zarzuty kierowane ani ze strony internautów, ani Szeląga.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: facebook

Następny artykuł