Ostro. Julia Wieniawa opowiedziała o dziwnych upodobaniach facetów

Ostro. Julia Wieniawa opowiedziała o dziwnych upodobaniach facetów Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Gwiazda czaruje swoją urodą i wielu mężczyzn z pewnością chciałoby się z nią spotykać. Aktorka szczerze opowiedziała o swoich upodobaniach, a także o dziwnych zachowaniach facetów.

Julia Wieniawa dla wielu mężczyzn jest wymarzoną dziewczyną. Celebrytka w jednym z wywiadów zdobyła się na odważną wypowiedź dotyczącą dziwnych upodobań facetów. W ostry sposób skwitowała postawę niektórych mężczyzn.

Julia Wieniawa jest rozchwytywana 

Julia Wieniawa jest jedną z tych dziewczyn, które nigdy nie mają problemów, żeby skupić na sobie uwagę płci przeciwnej. Wszyscy są od razu oczarowaniu jej urodą. Aktorka podzieliła się swoją opinią na temat mężczyzn, którzy jej się podobają. 

Opowiedziała ze swojego doświadczenia o różnych, dziwnych upodobaniach facetów, które są dla niej nieatrakcyjne. Jeżeli ktoś chce się umówić z celebrytką, powinien zasugerować się jej wskazówkami. W końcu sama wie najlepiej, czego chce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z kim na pewno nie umówi się Julia Wieniawa?

Media swojego czasu nieustannie donosiły o kulisach związku Wieniawy z aktorem Antonim Królikowskim. Po rozstaniu pary, uwaga skupiła się na kolejnym partnerze celebrytki, muzyku z grupy Afromental, Aleksandrze Milwiw-Baronie. 

Wygląda na to, że aktorka jest obecnie wolna, więc być może to jest doskonały moment dla osób, które chciałyby podbić jej serce. Gwiazda sama wyjawiła wskazówki dotyczące tego, jaki powinien być mężczyzna, żeby mieć u niej szansę. W wywiadzie dla portalu "Fakt 24", stwierdziła, że najbardziej odpychającą cechą faceta jest dla niej narcyzm.

Ewidentnie mężczyźni metroseksualni nie są w jej typie. Przesadna dbałość o siebie i wystudiowana, sztuczna stylizacja nie wzbudzają sympatii u Wieniawy. Taka postawa jest dla niej zwyczajnie niemęska, przez co nieatrakcyjna. Przyznała, że najbardziej przyciąga ją charyzma.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Lubi, kiedy mężczyzna ma swój charakter, własne zdanie i określony, wyjątkowy styl. Podoba jej się także poczucie humoru. Przyznaje, że czasem przyciągają ją faceci, po których by się tego nie spodziewała. Jak widać Julia Wieniawa nie stawia na wygląd, bo nie ma żadnego określonego typu wymarzonego partnera, ale skupia się na charakterze i osobowości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł