Gwiazda TVN przeszła odważną metamorfozę. Jest nie do poznania

Gwiazda TVN przeszła odważną metamorfozę. Jest nie do poznania

Z pewnością nie było jej łatwo. Wiele musiała poświęcić. Wiele poświęca nadal, bo nie chce zniknąć z show-biznesu. Jednak już teraz można powiedzieć, że zmieniła się nie do poznania. Wiele kobiet marzy o tym, by mieć szansę przeżyć taką metamorfozę.

Julia Jaroszewska zasłynęła dzięki swojemu udziałowi w programie "Projekt Lady". Idea show jest taka, by dziewczyny, które nie umieją o siebie zadbać i zachowywać się jak damy, pod okiem mentorek stały się prawdziwymi damami, które mogą przebywać na salonach. Dla wielu dziewcząt przygoda z programem jest niestety ich jedyną szansą na odrobinę sławy, która szybko znika po zakończeniu emisji. Są jednak takie, które są gotowe walczyć za wszelką cenę, by nie zniknąć ze szczytów stron plotkarskich. Do nich z pewnością można zaliczyć Julię Jaroszewską.

Julia Jaroszewska z "Projekt Lady"

Niektórzy zarzucają producentom programu, że największą sławę na nim zyskują nie główne bohaterki, ale ich mentorki - Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz. Kolejny zastrzyk sławy zyskała także prowadząca program Małgorzata Rozenek. A uczestniczki? Po dwóch sezonach show nadal trudno powiedzieć, by któraś zyskała większą sławę i uznanie w środowisku. Julia Jaroszewska jednak się nie poddaje. Zajęcie drugiego miejsca w drugiej edycji programu było dla niej dużą motywacją. Spróbowała swoich sił już jako tancerka, próbowała robić karierę w branży muzycznej. Zapowiedziała także, że chce się starać o tytuł miss. Teraz zaś postanowiła zostać... modelką. Wycinkami ze swojej gorącej sesji w bieliźnie pochwaliła się na Instagramie. Tam widać, jak wielką metamorfozę przeszła pretendentka do tytułu gwiazdy.

Szokująca metamorfoza

Na Instagramie 24-latki można zobaczyć jej aktualne zdjęcia, ale także te starsze, na których widać, kim była, niż wzięła udział w show TVN. Nawet jeśli jej kariera się nie rozwinie, z pewnością nauka nie poszła w las, zaś występ w "Projekcie Lady" nie był zmarnowanym czasem. Widząc jednak jej zawziętość można spodziewać się, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Dziewczyna bardzo się stara wybić w niezwykle trudnym świecie show-biznesu. I wszystko wskazuje na to, że nie bez sukcesów. Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska Julia Jaroszewska fot. instagram.com/juliasara93 WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Sroga mentorka z "Projekt Lady" zmieniła się w demona seksu. Fani nie wierzą
  2. Skandal w "Projekt Lady" na TVN! Poddano je strasznemu, poniżającemu eksperymentowi
  3. Widzowie wywęszyli oszustwo w "Projekt Lady"! "To była zwykła ustawka"
  4. Ogromna metamorfoza Ewy Farnej. "Wyglądasz jak Pocahontas"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News