Opublikowano wyniki sekcji zwłok Julena. Przerażająca historia 2-latka wstrząsnęła całym światem

Opublikowano wyniki sekcji zwłok Julena. Przerażająca historia 2-latka wstrząsnęła całym światem Źródło: .

Julen miał zaledwie 2,5 roku, gdy zginął. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w połowie stycznia i spowodowało, że ludzie na całym świecie wstrzymali oddech. Niedawno ujawniono wyniki sekcji zwłok chłopca.

Julen był pogodnym dzieckiem. Nie tylko jego rodzicami, ale i ludźmi na całym świecie, wstrząsnęła wieść o jego śmierci. To, co chwilę przed odejściem musiał przejść chłopiec, mrozi krew w żyłach. Po kilku miesiącach ujawniono wyniki sekcji zwłok, które ostatecznie odpowiadają na pytanie, co było przyczyną zgonu. 

Akcja ratunkowa trwała bardzo długo. Julen zmarł

Miał zaledwie 2,5 roku i całe życie przed sobą. Jego rodzice nawet nie podejrzewali, że chwile przed tragedią, widzą go po raz ostatni. 

W połowie stycznia w okolicach hiszpańskiej Malagi, mały Julan bawił się beztrosko na dworze, gdy nagle wpadł do odwiertu. Akcja ratunkowa rozpoczęła się 4 godziny po całym zdarzeniu, jednak nie przynosiła upragnionych efektów. Następnego dnia zadecydowano o wprowadzeniu do dziury sondy, która miałaby pomóc w dokładnym namierzeniu chłopca. Odwiert był bardzo wąski, co było dodatkowym utrudnieniem dla ratowników. 

Chłopiec wpadł do dziury 13 stycznia, natomiast jego ciało wydobyto aż 2 tygodnie później - 26 stycznia.  

 

Sekcja zwłok ujawnia dokładną przyczynę zgonu chłopca 

W miniony poniedziałek zostały opublikowane wyniki sekcji zwłok chłopca, które dokładnie wskazały przyczynę śmierci chłopca. Według ujawnionych informacji chłopiec do odwiertu wpadł o godzinie 13:00 natomiast zgon, nastąpił o 13:50. 

Badania wykazały, że malec doznał dwóch bardzo poważnych złamań czaszki. O wiele gorszą informacją jest to, że chłopiec spadał powoli i stopniowo, ocierając się i zahaczając o ściany dziury. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo ujawniło zaskakujące fakty 

Śledztwo, które zostało wszczęte od razu po tragicznym zajściu ujawniło, że odwiert był nielegalnie wykopany na posesji. Okazało się, że osoby, które wykopały otwór, nie miały wymaganego pozwolenia. 

Odwiert miał średnicę zaledwie 25 centymetrów, dlatego też funkcjonariusze, którzy brali udział w akcji ratunkowej, by wydostać chłopca, musieli podjąć bardzo radykalne kroki. Byli zmuszeni do wywiercenia dodatkowych otworów w pobliżu miejsca zdarzenia. 

Nie jest jeszcze pewne kto i czy w ogóle poniesie konsekwencje za to zdarzenie. Nie jest wykluczone, że osoba, która nielegalnie wykopała niebezpieczny otwór, będzie musiała za to odpowiedzieć. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

 Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News