Straszna śmierć znanego muzyka. Zmarł na oczach ludzi

Straszna śmierć znanego muzyka. Zmarł na oczach ludzi

Tragiczna śmierć muzyka zdarzyła się w naprawdę absurdalnych okolicznościach. Artysta zmarł na oczach ludzi spadając ze... schodów ruchomych. Pomimo prób, lekarzom nie udało się go uratować.

Josh Martin, gitarzysta zespołu Anal Cunt zginął tragicznie w wyjątkowo absurdalnych okolicznościach. Mężczyzna zginął w wypadku na schodach ruchomych, na których się... wygłupiał. Jak informuje "The Boston Globe", gitarzysta zjeżdżał po poręczy schodów ruchomych. W pewnym momencie spadł przechylając się do tyłu. Najwyraźniej pęd upadku był duży, bowiem muzyk wylądował w punkcie gastronomicznym uderzając głową w stół.

Josh Martin nie żyje. Tragiczna śmierć

Historia brzmiałaby śmiesznie, gdyby nie skończyła się tak tragicznie. Po upadku natychmiast na miejsce zostały wezwane służby ratownicze. Martin został przewieziony do pobliskiego szpitala. Niestety - lekarze nie dali rady o uratować. Jak informują służby, natychmiast wykluczono udział osób trzecich czy próbę samobójstwa. Policja uznała, że śmierć nastąpiła przypadkowo. Grindcore'owy gitarzysta zmarł licząc jedynie 45 lat. To kolejna śmierć muzyka zespołu Anal Cunt. Jego założyciel i lider zmarł na atak serca w 2011 roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje znany dziennikarz. Lekarzom nie udało się go uratować
  2. Nie żyje znana aktorka. Syn opublikował jej zdjęcie tuż przed śmiercią
  3. Radio nie będzie już takie samo. Nie żyje najsłynniejszy polski radiowiec
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News