Jak się okazuje, na sukces Polaków na Euro 2016 liczą nie tylko Polscy kibice. Według Jose Mourinho, trenera Manchester United, to Polacy są czarnym koniem Euro 2016.

Swoje typowanie, co do faworytów sportowej imprezy, Mourinho przedstawił w programie Football Daily Show. Nie powiedział tego jednak sam, a za pośrednictwem sprzątaczki, która wtrącała się podczas programu w dyskusję ekspertów.

Kobieta niejednokrotnie komentowała słowa gości programu i sama podawała też ciekawe fakty na temat poszczególnych drużyn. Wszystko za sprawą Jose Mouinho, który podpowiadał jej co ma mówić.

Najbardziej interesująca jest jednak odpowiedź jaką sprzątaczka udzieliła na pytanie „kto jest czarnym koniem tych igrzysk?”. Kobieta odpowiedziała wtedy, podobnie jak na poprzednie pytania, podpowiedzianymi jej słowami Mourinho.

„Według mnie Polska. Przegrała tylko dwa razy w ciągu dwóch lat, a w tym czasie pokonała m.in. Niemcy. Mają Roberta Lewandowskiego, który w Bayernie miał 64 procent celności strzałów, Wolfsburgowi wbił 5 goli w 9 minut”.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: niezalezna.pl
pt

...

Zobacz również