Seksualny skandal w reprezentacji! Trener oskarżony o molestowanie

Seksualny skandal w reprezentacji! Trener oskarżony o molestowanie

Zbliża się Mundial i fani piłki nożnej żyją już tylko tym wielkim, sportowym wydarzeniem. Kiedy wszyscy czekają na mecze, wydarzył się seksualny skandal w reprezentacji. Trener został oskarżony o molestowanie. 

Jorge Sampaoli trener reprezentacji Argentyny został oskarżony o molestowanie kucharki pracującej z piłkarzami. Informacjom tym zaprzeczają najważniejsze osoby federacji, w tym prezydent AFA - Claudio Tapia. Trudno się im dziwić, taki skandal tuż przed Mundialem będzie dla Argentyny ciosem.

Jorge Sampaoli molestował kucharkę?

Sprawę molestowania kucharki przez trenera nagłośnił dziennikarz Gabriela Anello, który twierdzi, że o tym, co robił Jorge Sampaoli wiedzą doskonale wszyscy w związku piłki nożnej i starają się to jak najlepiej zatuszować. - Codziennie ktoś stara się nam zaszkodzić. Wierzę jednak w uczciwość Sampaolego. Wiem, jakim jest człowiekiem - mówi oficjalnie prezydent AFA Claudio Tapia. Sampaoli przed laty rozwiódł się ze swoją żoną, ponieważ stwierdził, że rodzina... przeszkadza mu w całkowitym oddaniu się pracy na rzecz argentyńskiej piłki nożnej. Mimo pogłosek o molestowaniu seksualnym, którego się dopuścił... nie ma szansy, by został przed Mundialem zwolniony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia ciężarnej Sochy. Śmierć tuż przed narodzinami zawaliła jej świat
  2. Magda Gessler przyłapana! „Oszukała nas”
  3. Wzruszające wyznanie Czerwińskiej. Łzy same płyną do oczu
  4. Dramat gwiazdy M jak Miłość. Straciła wszystko, jest bez grosza
  5. Skoki w Lillehammer. Polacy zszokowali tym co zrobili w hotelu
Źródło: sport.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News