Jolanta Wiśniewska nie żyje
Pikio.pl
Irmina Jach - 16 Sierpnia 2020

Z ostatniej chwili: Nie żyje Jolanta Wiśniewska

Jolanta Wiśniewska nie żyje. Krajowe media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci znanej działaczki pochodzącej z województwa świętokrzyskiego. O odejściu wielkiej Polki poinformował jej brat, Tomasz Wiśniewski, za pomocą wpisu w mediach społecznościowych. Jej śmierć jest nieodżałowaną stratą. Składamy kondolencje.

Jolanta Wiśniewska nie żyje. Brat działaczki poinformował, że kobieta odeszła na skutek poważnej choroby, z którą zmagała się już od pewnego czasu. Jej śmierć poruszyła wiele osób, które głęboko angażowały się w jej działania. Była inicjatorką licznych wydarzeń społecznych, kulturalnych i politycznych. Jej pełne zaangażowania starania zmieniły życie lokalnej społeczności.

Chłopiec uwaga katechetaChłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawaCzytaj dalej

Jolanta Wiśniewska nie żyje

Jolanta Wiśniewska pochodziła z Ostrowca Świętokrzyskiego. Aktywnie działała na rzecz miejscowości, w której spędziła całe życie. Była bardzo zaangażowana w pracę Komitetu Obrony Demokracji. Pierwsze związki działaczki z polityką przypadały na początki lat 80. Ponad wszystko kochała góry, w których spędzała każdą wolną chwilę. W Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadziła Punkt Informacji Turystycznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fryzjer dokonał niewiarygodnej metamorfozyPoszła do fryzjera bez większych nadziei. Gdy na koniec spojrzała w lustro, nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Kiedy dowiedziała się o tym, że zachorowała, wyruszyła w podróż swojego życia. Po powrocie chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami na spotkaniach z innymi miłośnikami wojaży. To z jej inicjatywy w parku miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim stanęła ławeczka imienia pierwszego ostrowieckiego posła, Adama Mitury. Niestety, nie dane jej było zrealizować kolejnych planów ze sfery społecznej i kulturalnej.

Śmierć zaangażowanej działaczki wstrząsnęła lokalną społecznością. Na licznych profilach w mediach społecznościowych i na stronach internetowych pojawiły się wspomnienia i kondolencje skierowane w stronę bliskich Jolanty Wiśniewskiej.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromny wybuch, chwilę później liczne strzały. Nie żyje co najmniej 5 osób, wielu rannych

2. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje

3. Tragiczne informacje obiegły media. Aktora znaleziono martwego w domu, miał zaledwie 35 lat

- Bardzo smutny dzień. Odeszła Jolanta Wiśniewska, człowiek wielkiej pasji, świetny przewodnik turystyczny, osoba pełna pozytywnej energii. Jeszcze na początku sierpnia widzieliśmy się w pracy a dziś… Szczere kondolencje dla rodziców, brata i całej rodziny - napisano na profilu Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie przez lata pracowała Jolanta Wiśniewska.

- Z przykrością przekazujemy, że walkę z ciężką chorobą przegrała Jolanta Wiśniewska. Informację o jej śmierci przekazał na jej profilu facebookowym Tomasz Wiśniewski, brat Joli. Jolanta Wiśniewska była pracownikiem MCK, prowadziła Punkt Informacji Turystycznej MCK, organizowała szereg wydarzeń krajoznawczych, angażowała się w działalność obywatelską, była przewodniczącą ostrowieckich struktur Komitetu Obrony Demokracji. Pracowała, mimo choroby, do końca. Była częstym gościem Radia Ostrowiec. Pragniemy przekazać szczere wyrazy współczucia rodzinie i znajomym Joli - dodało Radio Ostrowiec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające
  2. Porażające, 3 nowe ogniska koronawirusa w Polsce. Wszystkie na weselach
  3. Zdjęcia są niepokojące. Informacje o 16-letniej córce uwielbianej polskiej aktorki powalają
  4. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka osób, które przyjmowały komunię
  5. Bezpośrednia opinia pójdzie w pięty Jackowi Kurskiemu? Byłemu szefowi z TVP puściły nerwy

Gabriela Kownacka, wielki sekretGabriela Kownacka zmarła 10 lat temu. Po śmierci na jaw wyszedł jej wielki sekretCzytaj dalej

Źródło: Echo Dnia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News