Jolanta Szczypińska zmarła wczoraj po długiej i trudnej walce z chorobą. Jedna z najbliższych współpracownic Jarosława Kaczyńskiego długo nie mogła się pogodzić z tym, co ją spotkało. Mimo wszystko zdobyła się na szczery i wzruszający gest. Teraz polityk PiS ujawnił szokujące fakty sprzed kilku tygodni.

Jolanta Szczypińska wiedziała, że umiera. Kobieta musiała się zmierzyć z bólem i nieskuteczną terapią. Posłanka PiS walczyła przed laty z nowotworem. Na wieść o jej śmierci politycy Prawa i Sprawiedliwości zamarli. Dziś proszą o modlitwę i wspominają przyjaciółkę. Paweł Szefernaker ujawnił szczegóły z ostatnich tygodni jej życia.

Wzruszający komentarz polityka PiS. Co powiedziała Jolanta Szczypińska?

Kobieta czuła, że nie zostało jej wiele czasu. Chciała się więc pożegnać z najbliższymi. Zadzwoniła więc do przyjaciół z partii i w wyjątkowy sposób postanowiła się z nimi pożegnać.

– Pani Poseł zadzwoniła parę tygodni temu chcąc się pożegnać – napisał na swoim Facebooku Szefernaker.

Sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji postanowił podzielić się wspólnym zdjęciem ze zmarłą posłanką.

– Nie wierzyłem wtedy, że to będzie nasza ostatnia rozmowa… – napisał po chwili mężczyzna.

We wzruszającym wpisie postanowił także zapewnić o swojej modlitwie.

– Powiedzieć, że była wrażliwym i dobrym człowiekiem to jakby nic nie powiedzieć. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie… – dodał mężczyzna, wspominając kobietę.

Posłowie PiS-u modlą się za swoją przyjaciółkę. Wielu zauważa, że była wyjątkowa: wrażliwa, koleżeńska i ciepła. Inni zauważają, jak wiele dał jej wkład w doskonalenie działań partii. Wspominają także, że była bardzo bliska Jarosławowi Kaczyńskiemu, a jej odejście miało bezsprzecznie wpłynąć na prezesa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz wolałaby to ukryć. Wstydliwe fakty z życia posłanki

Odeszła zasłużona dla PiS

Nie miała rodziny. Z wykształcenia była pielęgniarką, a w Prawie i Sprawiedliwości pełniła rozmaite funkcje. Zajmowała się między innymi prowadzeniem biura poselskiego Lecha Kaczyńskiego. Jej bliska przyjaźń z Jarosławem Kaczyńskim przez wiele lat wzbudzała ciekawość mediów. Dziennikarze zastanawiali się, czy są parą. W jednym z wywiadów przyznała, że między dwojgiem jest coś więcej niż miłość, ucinając spekulacje.

Zmarła 8 grudnia po kilkutygodniowej hospitalizacji po przebytym zabiegu urologicznym. Wcześniej cierpiała na chorobę nowotworową i właśnie to, w ocenie najbliższych, było przyczyną jej śmierci.

Jolanta Szczypińska
Facebook/Paweł Szernaker

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekło, co powiedział Kaczyński na tajnym spotkaniu PiS
  2. Kaczyński w niesamowicie ciężkiej żałobie. Nie może się z tym pogodzić, głos mu się łamie
  3. Kaczyński właśnie stał się pośmiewiskiem większym od Szydło! Prezes stracił kontrolę
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta: oto 10 skutecznych porad, co zrobić w tej sytuacji

 

Beata Szydło i sekrety jej rodziny. Nie uwierzycie, jaką pasję ma jej mąż!

ŹRÓDŁOse.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl