Jolanta Pieńkowska zniknęła po tajemniczej aferze. Spektakularny powrót gwiazdy

Jolanta Pieńkowska zniknęła po tajemniczej aferze. Spektakularny powrót gwiazdy Źródło: Screen/Youtube/mlody1997com

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji po dłuższej nieobecności. Dziennikarka zniknęła ze świata mediów w obliczu tajemniczej afery. Teraz jednak znów będzie można oglądać ją na antenie TVN.

Jolanta Pieńkowska nagle zniknęła ze świata show biznesu oraz mediów. Fani dziennikarki byli mocno zaniepokojeni jej nagłą absencją. Jak się później okazało, to właśnie prezenterka poprosiła o bezterminowy urlop, ponieważ zmagała się z problemami osobistymi. Po ponad rocznej nieobecności wraca w wielkim stylu. 

Jolanta Pieńkowska musiała uporać się z osobistymi problemami

Nagłe zniknięcie popularnej dziennikarki zszokowało wiele osób. Według nieoficjalnych informacji prezenterka miała problemy osobiste związane z mężem, z którymi musiała się uporać z dala od mediów. Przez ponad rok Jolanta Pieńkowska układała swoje życie prywatne, aż w końcu nadszedł moment na wielki powrót do pracy zawodowej. 

Dziennikarka wraca do pracy już 2 grudnia

Już w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia, Jolanta Pieńkowska wróci na wizję. Dziennikarkę będzie można oglądać w telewizji TVN 24 Bis w programie "Fakty o świecie". Program będzie miał dwa wydania, jedno o 18:30, które poprowadzi powracająca do telewizji Jolanta Pieńkowska. Drugie zaś będzie emitowane o godz. 20:20. Wtedy też gospodarzem programu będzie Piotr Kraśko lub Michał Sznajder. 

Ostatni raz dziennikarka była widziana na antenie TVN 31 października 2018 roku. Od tamtej pory Jolanta Pieńkowska udzielała się tylko sporadycznie w Dzień dobry TVN. Fani dziennikarki zaczęli dociekać, co spowodowało tak nagłe zniknięcie prezenterki. Wtedy też stacja, z którą gwiazda na co dzień pracowała, wystosowała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

- Jolanta Pieńkowska z przyczyn osobistych wystąpiła o urlop, którego stacja jej udzieliła - poinformowało biuro TVN. Na szczęście absencja dziennikarki dobiega końca i już za kilka dni będzie można znów oglądać ją w jednych z programów tej stacji. To powód do radości dla fanów, którzy już nie mogą się doczekać powrotu ulubionej prezenterki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News