Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej Źródło: youtube/magazyngwiazdy

Jolanta Pieńkowska do niedawna była jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, ale nagle zniknęła i ślad po niej zaginął. Nikt nie wiedział, gdzie się znajduje, ani co się z nią dzieje. Teraz pojawiły się doniesienia w jej sprawie.

Jolanta Pieńkowska dała się poznać polskiej publiczności dzięki udziałowi w telewizji śniadaniowej stacji TVN. Dziennikarka przez wiele lat prezentowała wiadomości, przekazywała informacje i przeprowadzała wywiady ze znanymi i lubianym przez widzów gwiazdami polskiego show-biznesu. 

Jolanta Pieńkowska zniknęła bez śladu

Od momentu wybuchu afery, w którą zmieszany był jej mąż, Leszek Czarnecki, Jolanta Pieńkowska zapadła się pod ziemię. Przestała pojawiać się w telewizji, nie było też jej widać na branżowych eventach. Nie prowadziła profili w mediach społecznościowych, więc nie było wiadomo, co się z nią dzieje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnie wiadomości dotyczące dziennikarki dotyczyły pomocy mężowi w ucieczce z kraju. Jolanta Pieńkowska miała przewozić Czarneckiego w bagażniku samochodu do garażu przyjaciółki, gdzie przesiadł się do innego auta, tak by nie został złapany przez policję. 

Tego roku w lipcu pojawiły się doniesienia, że para przekazała pieniądze dla osób wybitnych, ale poszkodowanych przez los.

Jolanta Pieńkowska i hejt w internecie

Jeszcze w 2014 roku pojawiła się lawina komentarzy, że widzowie nie chcą oglądać Pieńkowskiej w telewizji. Miało to związek z licznymi wpadkami, które zaliczyła dziennikarka. W jej obronie stanęli pracownicy TVN.

- U nas nienawidzi się ludzi zamożnych. Dziwne, że dotyka to ją, bo ona nie epatuje markami, swoim stanem konta. To jej prywatna sprawa i ona bardzo wyraźnie, także w kontaktach z mediami, postawiła tutaj granicę - mówiła Karolina Korwin-Piotrowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa nie wytrzymała. Powiedziała całą prawdę o życiu z Lechem. Aż żal tego słuchać
2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

Nie wiadomo, czy Jolanta Pieńkowska wróci do telewizji. Póki co, gwiazda skupiła się na pomocy potrzebującym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News