Jolanta Pieńkowska boi się o męża
Jan BIELECKI/East News
Monika Majko - 21 Września 2020

Bardzo niepokojące wiadomości, Jolanta Pieńkowska może drżeć z przerażenia. Chodzi o jej męża

Jolanta Pieńkowska ma powody do obaw, media obiegły wyjątkowo niepokojące informacje o jej mężu. Małżeństwo popularnej dziennikarki czekają bardzo trudne chwile, sprawa jest poważna.

Jolanta Pieńkowska wyszła za biznesmena w 2008 roku. Teraz dziennikarka drży z obawy o ukochanego. Prokuratura Regionalna w Warszawie potwierdziła informacje o zarzutach pod adresem Leszka Cz., wiadomości w tej sprawie przekazał Zbigniew Ziobro.

Jolanta Pieńkowska drży o męża

W czasie poniedziałkowej konferencji prasowej Zbigniew Ziobro potwierdził doniesienia zarzutach, które Prokuratura Regionalna w Warszawie postawiła biznesmenowi Leszkowi Cz. w związku z aferą GetBack. Mąż Jolanty Pieńkowskiej został oskarżony "o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem klientów Idea Banku na sumę 130 mln zł".

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

- Z ustaleń prokuratury wynika, że Leszek Cz., który pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Idea Banku, faktycznie tym bankiem kierował - wyjaśnił Zbigniew Ziobro.

Mąż Jolanty Pieńkowskiej został oskarżony, prokuratura potwierdziła medialne doniesienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Leszek Cz. jest jednym z najbogatszych Polaków, majątek zdobył na działalności bankowej i finansowej. Minister Sprawiedliwości przekazał również informacje, które zaniepokoiły bliskich oskarżonego biznesmena, w tym jego żonę, popularną dziennikarkę i prezenterkę - Jolantę Pieńkowską. Z uwagi na kaliber domniemanego przestępstwa, sąd może podjąć decyzję o tymczasowym aresztowaniu Leszka Cz.

- Zachodzą przesłanki, by ogłosić zarzuty poważnych przestępstw i wystąpić o jego tymczasowe aresztowanie. Jeśli sąd podejmie taką decyzję, wydany zostanie list gończy - dodał Ziobro.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Zastępy straży pożarnej toczą dramatyczną walkę z żywiołem. Wszędzie dym, płomienie widać z daleka

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

- Ta afera pokazuje, że nie może być tak, że osoby niezwykle wpływowe, osoby bardzo majętne mogą czuć się bezkarne, wtedy, kiedy dopuszczają na przestępstw, zwłaszcza na wielką skalę, w stosunku do bardzo wielu Polaków. Prokuratura, którą kieruję, zawsze będzie w sposób pryncypialny kierować się właśnie takimi zasadami - zapewniał szef resortu sprawiedliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pozycja Jarosława Kaczyńskiego mocno zagrożona? Sondaż IBRIS nie pozostawia złudzeń, nie jest dobrze
  2. 11-latek zastrzelił się z broni ojca. Niewyobrażalna tragedia w rodzinie słynnego piłkarza
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Wsyp 1 przyprawę do kawy, a wydobędziesz wyjątkowy smak i wzmocnisz odporność. Dzięki niej zapomnisz o słodzeniu, idealna na jesienne poranki

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News