Jolanta Kwaśniewska przyznała się do czegoś smutnego. Nigdy o tym nie mówiła

Jolanta Kwaśniewska przyznała się do czegoś smutnego. Nigdy o tym nie mówiła Źródło: Screen/youtube/TVP VOD

Jolanta Kwaśniewska często oceniana jest przez media oraz specjalistów jako jedna z najbardziej lubianych pierwszych dam, które urzędowały w naszym kraju. Uważana za ikonę stylu oraz za łącznik szarych obywateli ze światem polityki kobieta, teraz zdecydowała się powiedzieć o czymś niezwykle smutnym. 

Jolanta Kwaśniewska jest małżonką byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego, który pełnił najważniejszą funkcję w państwie w latach 1995-2005. Przez ten czas kobieta dała się poznać jako osoba wyjątkowo stonowana, o dobrym guście i świadoma tego, jak zachowywać się w miejscu publicznym. Mimo zakończenia przygody Kwaśniewskiego z polityką, kobieta wciąż bardzo aktywnie działa w różnych sferach życia publicznego. Angażuje się w wiele akcji dobroczynnych, wspiera fundacje i zdarza jej się występować jako ekspertka w dziedzinie mody, jednak jej ostatnie słowa zdziwiły wszystkich. Do tej pory kobieta nie poruszała publicznie tego tematu.

Jolanta Kwaśniewska wyznała coś smutnego

Już wkrótce ukazać się ma najnowsza biografia byłej pierwszej damy USA, Michelle Obamy, zatytułowana "Becoming. Moja historia". Sam opis nadchodzącego wydawnictwa jest niezwykle intrygujący i zwiastuje przełom, który może całkowicie zmienić postrzeganie kobiety przez społeczeństwo. Żona Baracka Obamy uważana jest za niezwykle silną kobietę, która jest w stanie walczyć i bronić swoich przekonań za wszelką cenę. W książce jednak kobieta przyznała się do czegoś zaskakującego: na początku czuła się w Białym Domu wyjątkowo nieswojo. Odpowiedzieć na to postanowiła Jolanta Kwaśniewska. - Znam te uczucia doskonale - skomentowała to smutno żona byłego prezydenta Polski. Nigdy nikt nie przypuszczał, że kobiecie ciężko było przyzwyczaić się do nowej roli i czuła się w niej nieswojo - zawsze wydawała się zrelaksowana i w pełni świadoma swojej pozycji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michelle Obama idzie w ślady Kwaśniewskiej

Nadchodząca biografia Obamy często określana jest również jedną z najbardziej wyczekiwanych pozycji roku 2019, a zawierać ma również osobiste zwierzenia pierwszej damy dotyczące chronienia prywatności swoich dzieci. Z podobnymi problemami zmagała się także Jolanta Kwaśniewska. - Ja tak się śmieję, że ona kroczyła troszeczkę moją drogą, co mnie cieszy. Bo odsunęła dzieci na bok, zabronili zresztą mediom, by interesowali się dziećmi. To samo było z Olą, że ona nie istniała medialnie przez 10 lat - wyznała w "Faktach o Świecie" TVN24 BiS Kwaśniewska.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ziobro naprawdę chce to zrobić. Tysiące Polaków straci dorobek swojego życia
  2. PiS poddaje się ws. wojny o sądy?! Ujawniono ustępstwa na jakie zgodził się Kaczyński
  3. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Przełomowa rewolucja w emeryturach! Dostaniemy więcej, ale jest jeden haczyk
Następny artykuł