Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania

Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania Źródło: Screenshot z youtube.com

Jolanta Kwaśniewska uznawana jest za jedną z bardziej charakterystycznych pierwszych dam. Wszystko z powodu jej urody, a także klasy, którą prezentowała. Ostatnio jej córka opublikowała zdjęcie z przeszłości, które bardzo spodobało się internautom. Nie mogli uwierzyć, że tak kiedyś wyglądała żona byłego prezydenta.

Jolanta Kwaśniewska na zdjęciach z przeszłości wygląda po prostu pięknie - tak oceniają urodę byłej pierwszej damy internauci. Mieli okazję zobaczyć ją na starych fotografiach sprzed wielu lat, które to opublikowała na Instagramie jej córka Ola.

Jolanta Kwaśniewska na zdjęciach z przeszłości jest nie do poznania

Instagram Oli Kwaśniewskiej obserwowany jest przez prawie 110 tys. osób. To naprawdę bardzo imponująca liczba. Nic dziwnego - pojawiają się tam od czasu do czasu perełki, które bardzo aktywizują jej fanów.

Tak stało się między innymi ostatnio, gdy córka byłej pierwszej damy opublikowała zdjęcie Jolanty z czasów, gdy ta kilka miesięcy wcześniej po raz pierwszy została mamą. Najwyraźniej macierzyństwo sprzyjało jej urodzie - o czym przekonać możemy się spoglądając na fotografię.

 - To jest pani Jola? Nie poznałabym. Przepiękna kobieta - czytamy komentarz użytkowniczki.

 - Świetnie zdjęcie. Pani Jolanta zawsze z klasą. Piękna córka i mama - napisała fanka.

 - Mama to prawdziwa lasencja. Macierzyństwo jej sprzyja - śmieje się mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pojawiły się także stwierdzenia, które sugerują, że młoda Jolanta bardzo przypomina swoją córkę, która niedawno ukończyła 38 lat.

 - Jesteś bardzo podobna do swojej mamy, Olu - uważa użytkowniczka Instagrama.

Dotychczas to, jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska z czasów młodości, było dla internautów zagadką. Niektórzy jedynie spekulowali, że z pewnością była piękna - tak jak w latach 1995-2005, kiedy to bywała uczestniczką wydarzeń charytatywnych, a także gdy zajmowała miejsce u boku swojego męża podczas jego oficjalnych wystąpień pokazując klasę i elegancję.

Niektórzy zastanawiają się czym zajmuje się obecnie Jolanta Kwaśniewska? Obecnie od czasu do czasu wypowiada się w kontekście stylu, a także kultury osobistej, co w głównej mierze składa się na jej zawodowe obowiązki. Z jej pomysłów inspirację czerpią setki tysięcy kobiet, które chętnie kupują napisane przez nią książki, traktujące właśnie o wspomnianej tematyce. Można powiedzieć, że Kwaśniewska pod tym względem jest jak nieżyjąca już księżna Diana, która do dzisiaj również pozostaje wzorem dla milionów kobiet.

Instagram / Aleksandra Kwaśniewska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz DDTVN pokazał zdjęcie z młodości. Internauci nazwali go "wybrykiem natury"
  2. Ile waży Joanna Liszowska? Nikt nie spodziewał się takiej liczby!
  3. "Stara nabotoksowana Pavlović zazdrości młodej pięknej Żyle". Oburzające słowa
  4. Zmarła gwiazda TVP niewyobrażalnie cierpiała. Wszystko przez błąd lekarzy
  5. Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady!

Źródło: Onet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu