jolanta kwaśniewska_po
yt/Superstacja
Anna Maria Guziewska - 18 Grudnia 2018

Największy koszmar Jolanty Kwaśniewskiej. Pierwsza dama ofiarą zwyrodnialców

Jolanta Kwaśniewska mówi, że jest osobą wrażliwą, która jednocześnie skrywa mocny charakter. Pierwsza dama właśnie udzieliła wywiadu, w którym po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak padła ofiarą zwyrodnialców. Co ją spotkało?

Jolanta Kwaśniewska wciąż jest jedną z najlepiej wspominanych pierwszych dam w Polsce. Kobieta zajmuje się działalnością charytatywną i przyznaje, że nie widzi siebie w roli prezydenta. Chociaż prośby o jej ewentualną kandydaturę nie cichną, ona stara się odcinać od politycznego wizerunku. Mimo wszystko, zdecydowała się na dość odważną deklarację. Chodziło o molestowanie i walkę o prawa kobiet.

Co Jolanta Kwaśniewska myśli o molestowaniu? Ujawniła szokujące fakty z przeszłości

Żona byłego prezydenta wzięła aktywnie udział w akcji #metoo, która ma pomóc osobom, które doświadczyły molestowania seksualnego. Okazuje się, że sama zna wiele kobiet, które nie chcą wprost mówić o tym, co je spotkało. Przez dziennikarza "Wprost" została zapytana, czy sama spotkała się z podobnymi "próbami" w stosunku do siebie. Jej odpowiedź może zszokować. - "Z próbami" to dobre określenie. Bo ja, choć jestem osobą szalenie wrażliwą, mam silną osobowość i stawiam granice. Natomiast oczywiście, funkcjonując w świecie zdominowanym przez mężczyzn, spotykałam się z różnymi sytuacjami - zauważyła kobieta, niepokojąco donosząc o swojej przeszłości. Później postanowiła się odnieść do realnej sytuacji, która zdecydowanie zapisała się w jej pamięci. - Pamiętam, że jako 30-latka byłam dyrektorką polsko-szwedzkiej firmy, negocjowaliśmy kontrakt w Moskwie. Zwróciłam uwagę, że tamtejsi dyrektorzy traktują mnie protekcjonalnie, zwracają się do mnie "dziewuszka", poklepują po ramieniu. Natychmiast zareagowałam: "Nie zabywajte, szto ja toże dyrektor. Kak wy!". Jak trzeba było, umiałam też powiedzieć: gdzie z tymi łapami?". Pomagało - powiedziała Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z dziennikarzem tygodnika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Aleksander KwaśniewskiAleksander Kwaśniewski unika tego jak ognia! Kompromitujące fakty niszczą mu życieCzytaj dalej
Po wielu latach postanowiła wyjawić problem, z którym się spotykała. Jako żona Aleksandra Kwaśniewskiego wielokrotnie stawała się ofiarą ataków. Przeciwnicy mężczyzny strajkowali pod ich domem, a w mediach donosili, że "prezydent jest komuchem". Po wielu latach przyznała, że pomimo wielu kontrowersji, jej mąż potrafił zbratać innych ludzi i pokazać solidarność z wyborcami. W wywiadzie przyznała, że jest z niego dumna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda będzie wściekła?! Prywatne zdjęcia Kingi krążą po sieci
  2. Agata Kornhauser-Duda: Wiek to jedyna rzecz, która jej przeszkadza?
  3. Agata Duda naprawdę się tak pokazała! Miażdżąca krytyka
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News