W PiS padną na zawał. Największy idol prawicy pokornie klęknął przed Kwaśniewską
Wiadomości Pikio - 12 Grudnia 2018

W PiS padną na zawał. Największy idol prawicy pokornie klęknął przed Kwaśniewską

Jolanta Kwaśniewska przez 10 lat pełniła funkcję pierwszej damy. Do dziś jest więc przez wielu Polaków wspominana jako symbol dobrego smaku oraz prawdziwej elegancji. Niewiele osób pamięta jednak chwilę, w której klęknął przed nią idol wielu osób o prawicowych poglądach. To wideo naprawdę warto zobaczyć.

Jolanta Kwaśniewska była naprawdę ceniona jako prezydencka żona. Wielu obywateli do dziś porównuje z nią kolejne pierwsze damy, stawiając jako wzór osoby na podobnym stanowisku.

Jolanta Kwaśniewska na zaskakującym wideo sprzed lat

Niewiele osób pamięta jednak, co wydarzyło się w 2002 roku, kiedy to żona Aleksandra Kwaśniewskiego stała się bohaterką naprawdę zaskakujących wydarzeń. Z perspektywy dzisiejszej sytuacji na scenach politycznej i medialnej wręcz trudno jest uwierzyć w zdarzenia sprzed 16 lat. Mariusz Max Kolonko otrzymał wówczas statuetkę Wiktora dla najlepszego dziennikarza telewizyjnego. Przez pewien czas reporter był kojarzony przede wszystkim z retoryką ugrupowania obecnie rządzącego oraz narracją prawicowych publicystów. Wielu z nich wypowiadało się na temat prezentera bardzo pozytywnie, nie pamiętając jakby, co dokładnie wydarzyło się przed laty. Chociaż Kolonko zdążył już oddalić się od Prawa i Sprawiedliwości, ma na swoim koncie pokaźny "epizod" związany z wyrażaniem poparcia prawicowym rządom w otwarty sposób.

Co wydarzyło się na gali wręczenia Wiktorów w 2002 roku? Nagranie po latach obiegło sieć

Zadziwiającą sytuację przypomnieć można sobie jednak dzięki nagraniu z gali. Kolonko schodzi na nim ochoczo i niespodziewanie ze sceny, aby podbiec do siedzącej na widowni Jolanty Kwaśniewskiej i wręczyć jej ogromny bukiet kwiatów. Po powrocie na podest stwierdza za to głośno, do mikrofonu, że zawsze chciał to zrobić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PapieżBenedykt XVI to przewidział. Proroctwa papieża seniora wywołują niepokójCzytaj dalej
Nikomu nie trzeba chyba przypominać, że zarówno obecne władze, jak i prawicowe media nie są pozytywnie nastawione do poczynań większości polityków, którzy wpływowe urzędy sprawowali przed Andrzejem Dudą oraz Mateuszem Morawieckim. Wśród krytykowanych działaczy wyróżnić można oczywiście Aleksandra Kwaśniewskiego, a więc także jego żonę. Widzowie, którzy nie pamiętali, co dokładnie wydarzyło się w czasie gali wręczenia Wiktorów w 2002 roku, są naprawdę zadziwieni kontrowersyjną sytuacją. Nie wiadomo, jak na jej przypomnienie zareagują zarówno prorządowi dziennikarze, jak i sam obóz władzy. Skoro nagranie znów staje się istnym hitem sieci, wkrótce sprawę będzie musiał zapewne skomentować także sam Kolonko.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miało się nie wydać przed wyborami! Kuchciński właśnie wbił gwóźdź do trumny Kaczyńskiego
  2. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  3. Ambasadorka USA wbija szpilę w PiS. Zaskakujące słowa o opozycji
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Beata Szydło ostatecznie pogrążona! Jak może patrzeć wyborcom w twarz?!
ZAMIANA
Aleksander KwaśniewskiAleksander Kwaśniewski unika tego jak ognia! Kompromitujące fakty niszczą mu życieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News