Kwaśniewska publicznie to ogłosiła! Poszła w ślady męża: "WARTO!"

Kwaśniewska publicznie to ogłosiła! Poszła w ślady męża: "WARTO!"

Jolanta Kwaśniewska od lat wygląda doskonale i pozostaje wzorem dla wielu obywatelek. Jak każda zadbana kobieta ma więc swoje sposoby, aby zahamować starzenie oraz utrzymywać dobrą formę. Była pierwsza dama zdecydowała się wreszcie ujawnić, gdzie leży jej tajemnica w tym zakresie i że... poszła w ślady męża. 

Kwaśniewska ma 63 lata, jednak wygląda zdecydowanie młodziej. Wciąż jest bardzo aktywna fizycznie i czynnie towarzyszy mężowi w wypełnianiu wielu obowiązków.

Jolanta Kwaśniewska ujawniła tajemnicę swojej urody

Jak się jednak okazuje, sekretem dobrego wyglądu byłej pierwszej damy są nie tylko geny, ale także doskonale dobrane zabiegi. Kwaśniewska wybiera się więc co jakiś czas na kurację w komorze hiperbarycznej, z której korzystanie nie należy jednak do najtańszych (jedna wizyta to koszt wysokości 250-500 złotych). - Warto z tego korzystać, jak mamy trudne momenty w życiu. U mnie to był ślub mojego dziecka. 10 razy byłam na takim zabiegu. To mnie podbudowywało, dawało mi więcej sił. I korzystnie działa na urodę - opowiedziała Kwaśniewska w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Poszła w ślady męża

Co ciekawe, także jej mąż skorzystał z zabiegu. - Mój mąż korzystał z komory po zabiegu chirurgicznym, jak miał operację kręgosłupa. Musiał dosyć szybko wrócić do swojej normalnej aktywności. Miał tych zabiegów 10 czy 20. W październiku miał ten zabieg, a w grudniu jeździł na nartach - wyznała Kwaśniewska, dzieląc się sekretem swojej doskonałej formy oraz samopoczucia. Warto pamiętać, że w niektórych przypadkach mogą one zostać nawet przepisane przez lekarza przy depresji, czy też łuszczycy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spisek za kulisami?! Kaczyński i Duda zrobili Polaków w balona
  2. Tragiczny wypadek polskiego polityka! Nie żyje niewinny chłopak
  3. Przerażająca tajemnica syna Zamachowskiej. Zmaga się z poważną chorobą
  4. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł
Jolanta Kwaśniewska Fot. Wikipedia Jolanta Kwaśniewska Fot. YouTube/istotne.pl Jolanta Kwaśniewska Fot. YouTube/Superstacja
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News