Jolanta Kwaśniewska inspiracją polskich gwiazd! Padają przed nią, jak przed królową

Jolanta Kwaśniewska inspiracją polskich gwiazd! Padają przed nią, jak przed królową

Jolanta Kwaśniewska od wielu lat inspiruje Polki sposobem bycia i wyrażaniem swojej opinii. Żona byłego prezydenta dba także o nienaganną garderobę, co daje się zauważyć podczas każdego jej wystąpienia. Okazuje się, że pod wrażeniem jej osobowości i wizerunku są także polskie gwiazdy. Traktują kobietę jak królową!

Jolanta Kwaśniewska stylistką gwiazd? Żona Aleksandra Kwaśniewskiego wyróżnia się nienagannym stylem, osobliwą elokwencją i wyjątkową wrażliwością. Nic więc dziwnego, że kochają ją nie tylko miliony Polaków, ale i rodzime gwiazdy. Te - zgłaszają, jak wspaniałą i inspirującą jest postacią.

Która z gwiazd doceniła wizerunek pierwszej damy? Jolanta Kwaśniewska bryluje w Internecie

Łukasz Jemioł, który zdecydowanie jest jednym z najpopularniejszych kreatorów mody, właśnie opublikował zdjęcie z Jolantą Kwaśniewską. Opatrzył je wzruszającym komentarzem. - Świąteczne spotkanie i niezastąpiona Pani Prezydentowa. Jolanta Kwaśniewska! Ważne żeby mieć w życiu osoby które inspirują - klasa , stylem , słowem - mój stylowy - napisał pod zdjęciem, które udostępnił na swoim Instagramie. Internauci natychmiast zaczęli zwracać uwagę, że komplementy, które w stronę pierwszej damy skierował projektant są całkowicie uzasadnione. Kwaśniewska cały czas jest uznawana za ikonę. Okazuje się, że trudno znaleźć podobnie elokwentną postać w polskiej polityce czy show biznesie. - Kobieta z klasą! Niezastąpiona - pojawia się w komentarzy. - Najlepsza Pierwsza Dama - pisze jedna z internautek. - Piękna i stylowa pani prezydentowa - pojawia się dalej. - W dalszym ciągu najlepiej ubrana kobieta w tym kraju - pisze rozentuzjazmowana kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tak Pani Kwaśniewska kobieta bardzo inteligentna i z dużą klasą - pojawia się na jednym z forów. - Jest piękną kobietą, wspaniałą była prezydentową, miała klasę, nigdy nie przyniosła wstydu i nie była marionetka. Wychodziła i do ludzi. Udzielała się charytatywnie jak Maria Kaczyńska też o dobrym sercu była wspaniała prezydentowa - pojawia się dalej. Chociaż Polacy zachęcali Kwaśniewską do udziału w wyborach prezydenckich, ona nie zdecydowała się na karierę polityczną. Okazuje się, że po wielu latach od zakończenia kadencji jej męża - pierwsza dama wciąż nie znika z nagłówków gazet. Obecnie zajmuje się działalnością charytatywną, a jej każde wystąpienie spotyka się z ogromnym entuzjazmem. Jest inspiracją nawet dla polskich gwiazd. Jolanta Kwaśniewska Instagram/Łukasz JemiołZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda będzie wściekła?! Prywatne zdjęcia Kingi krążą po sieci
  2. Agata Duda naprawdę się tak pokazała! Miażdżąca krytyka
  3. Agata Duda pokazała się z zupełnie innej strony. Polakom opadły szczęki, co za zmiana!
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News