Jolanta Kwaśniewska w końcu przerwała milczenie. Wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie

Jolanta Kwaśniewska w końcu przerwała milczenie. Wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie Źródło: screen Polsat Cafe "Demakijaż"

Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się opowiedzieć o swoim małżeństwie, kobieta po latach wyznała całą prawdę. Niewiele osób o tym wiedziało.

Jolanta Kwaśniewska dopiero po wielu latach wyznała prawdę o swoim związku z Aleksandrem Kwaśniewskim, byłym prezydentem Polski. W tym roku para będzie obchodzić 40-lecie małżeństwa. Kobieta opowiedziała o ich relacji w szczerym wywiadzie. Niewiele osób o tym wiedziało.

Jolanta Kwaśniewska powiedziała prawdę

Była pierwsza dama pochodzi z Gdańska. W 1979 roku wyszła za mąż za Aleksandra Kwaśniewskiego, który później został prezydentem Polski. Jolanta Kwaśniewska była gościem programu "Demakijaż", prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza. W szczerym wywiadzie opowiedziała dziennikarzowi o swoim małżeństwie z politykiem. Jolanta Kwaśniewska wyznała w wywiadzie prawdę o tym, jak poznała swojego męża, z którym przeżyła wspólnie już niemal 40 lat. Niewiele osób wiedziało o tym wcześniej, do tej pory była prezydentowa trzymała to w tajemnicy.

Para prezydencka poznała się jeszcze w czasie studiów na Uniwersytecie Gdańskim. Przyszły prezydent był na ostatnim roku, kobieta kończyła trzeci rok prawa i administracji. Jolanta Kwaśniewska wspomina w wywiadzie, że spotkali się na posiedzeniu rady uczelnianej. Aleksander Kwaśniewski był pod wielkim wrażeniem młodej kobiety.

- Mój mąż spotkał się z moimi kolegami i powiedział do nich "Ja się z Jolą ożenię" - wyznała Jolanta Kwaśniewska.

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o początku znajomości z przyszłym mężem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, jak wspomina Jolanta Kwaśniewska, w tym czasie kobieta przechodziła dramatyczne rozstanie ze swoim byłym chłopakiem. Mimo tego, oczarowany nią Aleksander nie ustawał w zalotach. Na pierwszą randkę wybrali się na prywatkę do przyjaciela kobiety.

- Razem tańczyliśmy, Olek był przezabawny. On właśnie starał się w jakiś taki bardzo zabawny sposób z tej mojej "żałoby" mnie wydobyć. A potem odkrywałam w nim niesamowitego człowieka o wielkiej charyzmie, o wielkiej wiedzy - wspomina Kwaśniewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Zawieszą 13. emerytury i ograniczą 500+? Specjalny raport nie pozostawia złudzeń, wielu Polaków będzie wściekłych

2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Niemal rok trwało, zanim przyszły prezydent ostatecznie zdobył jej serce. Kiedy już zostali parą, wszystko potoczyło się bardzo szybko. Pobrali się i przeprowadzili do Warszawy. Niedługo później na świat przyszła ich jedyna córka, Aleksandra.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Widzowie TVP martwią się o Tadeusza Sznuka. Smutne wieści obiegły media
  4. Ważny komunikat rządu. Od dziś dodatkowy obowiązek dla wielu Polaków
  5. Jeden z pierwszych objawów koronawirusa. Występuje zaraz po zakażeniu, lekarze ostrzegają
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News