Wielkie szczęście w domu Jolanty Kwaśniewskiej. Z całego serca gratulujemy

Wielkie szczęście w domu Jolanty Kwaśniewskiej. Z całego serca gratulujemy Źródło: Wikipedia Platforma Obywatelska RP

Jolanta Kwaśniewska postanowiła podzielić się swoim wielkim szczęściem. Szczere wyznanie jest rozczulające i wywołuje uśmiech na twarzy. W domu byłej pierwszej damy wszystko układa się tak, jak zaplanowała. Miło się czyta tak pozytywne wiadomości. Cieszymy się szczęściem Jolanty Kwaśniewskiej i gratulujemy z całego serca!

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała ostatnio o wielkim szczęściu w swoim domu. Powód, który uszczęśliwił byłą pierwszą damę, może wydawać się błahy. Za nim kryje się jednak piękna historia o miłości. Była para prezydencka rozmawiała z "Faktem" na temat życia w izolacji. Aleksander Kwaśniewski wykazał się poczuciem humoru, ale udowodnił przywiązanie i miłość do małżonki.

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o szczęściu

Okazuje się, że kwarantanna może być świetnym czasem na naukę obowiązków domowych, o czym przekonał się były prezydent. Nowe umiejętności są bardzo przydatne i wyraźnie cieszą Aleksandra Kwaśniewskiego.

- Okazuje się, że nauczenie się obsługiwania pralki czy suszarki to nie jest jakaś wielka filozofia, każdy mężczyzna może to zrobić. Prasować mi się owszem zdarzało w czasie wyjazdów zagranicznych, ale w czasie kwarantanny rozwinąłem moje talenty w dziedzinie prania, prasowania, maglowania - powiedział w rozmowie z tabloidem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jolanta Kwaśniewska usłyszała od męża również wiele ciepłych słów na swój temat. Państwo Kwaśniewscy są szczęśliwym małżeństwem od ponad 40 lat. Owocem ich związku jest córka, 39-letnia dziś Aleksandra, żona muzyka, Jakuba Badacha. Kwarantanna świetnie wpłynęła na relacje pomiędzy małżonkami. Były prezydent w rozmowie z "Faktem" wyznał, że dzięki spędzonym razem dniom, poznał żonę na nowo.

Aleksander Kwaśniewski uważa, że żona jest jego najlepszą przyjaciółką. Łączy ich nie tylko miłość, ale także troska, szacunek i wzajemne zaufanie. Małżonkowie mogą porozmawiać ze sobą na każdy temat, są dla siebie doskonałymi partnerami do dyskusji. Codzienność celebrują, ciesząc się wspólnie pięknymi okolicznościami przyrody i przyrządzając pyszne posiłki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość, składamy wyrazy współczucia. Joanna Racewicz okryła się bólem po stracie ukochanej osoby

2. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest fanką kuchni śródziemnomorskiej. Szczególnie chętnie przygotowuje potrawy kuchni włoskiej, łącząc tym samym zdrową dietę ze wspaniałymi walorami smakowymi. Aleksander Kwaśniewski jest z kolei tradycjonalistą. Z przyjemnością serwuje małżonce kultowe dania kuchni polskiej.

Małżeństwo państwa Kwaśniewskich wygląda na naprawdę udane. Serdecznie gratulujemy im pięknej relacji i życzymy kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rak, który występuje coraz częściej. "Można mówić o eksplozji zachorowań"
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. Choroba okazała się zbyt ciężka. Fani we łzach, nie mogą uwierzyć, że dożyli tak smutnej chwili, ich idol miał tylko 34-lata
  4. Tragedia w polu, dziecko walczy o życie. Ujawniono, co zrobił mu ojciec
  5. Trwa odliczanie do odpalenia największej bomby cenowej. Bitwa o karpia jest pikusiem przy promocji, która zacznie się lada dzień
  6. Każdy kto dużo siedzi w domu, powinien jeść suszone grzyby. Też je tak suszysz jak na zdjęciu?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News