Jolanta Kwaśniewska, co robiła w Pałacu Prezydenckim
wikipedia.org Platforma Obywatelska RP
Weronika Wasiak - 25 Sierpnia 2020

Wygadał się dopiero teraz. Zdradził, co Kwaśniewska robiła po nocach w Pałacu Prezydenckim

Co Jolanta Kwaśniewska robiła po nocach w Pałacu Prezydenckim? Była pierwsza dama nigdy o tym nie wspominała, dlatego nic dziwnego, że prawda ujrzała światło dzienne dopiero teraz. Opinia publiczna może przeżyć spory szok.

Jolanta Kwaśniewska, za czasów prezydentury męża (1995–2005) cieszyła się niewiarygodnym uznaniem w oczach rodaków. Jako pierwsza dama stale była na językach wszystkich, a gdy o niej mówiono, mówiono wyłącznie w samych superlatywach. Polacy byli pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania i niezwykłej osobowości. Na tyle udało jej się skraść ich sympatię, że ci nawet przy tegorocznych wyborach prezydenckich liczyli, że złoży swoją kandydaturę. Kwaśniewska nie była jednak zainteresowana ponownym życiem w Pałacu Prezydenckim. A jak wyglądało to, gdy fotel głowy państwa dzierżył jej mąż? Zaskakujące informacje dotarły do mediów.

Justyna Żyła dzieciSytuacja jest bardzo poważna. Chodzi o dzieci Justyny ŻyłyCzytaj dalej

Ujawniono, co Jolanta Kwaśniewska robiła po nocach w Pałacu Prezydenckim

Ostatnio dość głośno zrobiło się o Agacie Dudzie, a wszystko za sprawą planowanego dla niej miesięcznego wynagrodzenia. Wokół tego tematu momentalnie powstało mnóstwo dyskusji, a przy okazji opinia publiczna nawiązała również do jej poprzedniczek, którym zresztą zdarzyło się zabrać głos w tej sprawie. Gdy na tapecie znalazła się Jolanta Kwaśniewska magazyn "Polska Times" skontaktował się z ekspertem od etykiety, Januszem Ściborem, który przyznał, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego obrała model "bardzo aktywnej" pierwszej damy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Okazuje się, że tempa nie zwalniała również nocą. Zawsze chciała być na bieżąco ze wszystkim, co działo się w kraju. Nie pozostawała też obojętna na problemy społeczeństwa, dlatego w blasku księżyca, gdy wszyscy w pałacu odpoczywali po ciężkim dniu, ona wczytywała się w listy.

- Pamiętam, jak kiedyś opowiadała, że w pałacu prezydenckim z córką w łóżku, po nocach, czyta listy od ludzi z prośbą o pomoc. I angażowała się w tę pomoc - mówił dla "Polska Times" Ścibora.

Dzisiaj grzeje:

1. Sąsiadka Wałęsy nie mogła dłużej milczeć. Lech Wałęsa wolał, żeby nikt nie wiedział
2. Objawy raka płuc widoczne na skórze. Nie wolno go przeoczyć

3. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne

- Ale była też obecna medialnie, co w dzisiejszych czasach jest ważne. To ona dopiero zbudowała taki wzorzec gospodyni pałacu prezydenckiego, którego drzwi rzeczywiście były otwarte dla wszystkich. Dzielnie ratowała męża z opresji - dodał Ścibora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa walka o życie. Zablokowano autostradę, policja jest już na miejscu, koszmar w Polsce
  2. Trwa dramatyczna walka o życie. Rozpaczliwy apel Zenka Martyniuka
  3. Bardzo smutna wiadomość obiegła właśnie media. Nie żyje legendarna Polka
  4. Córka poinformowała media. Nie żyje wielka postać, przegrała z ciężką chorobą
  5. Cezary Żak komentuje kwestię swojego rozwodu i kryzysu małżeńskiego. Ogromne zaskoczenie dla wszystkich

Łukasz Szumowski prawdaFatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiamiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News