Jolanta Kwaśniewska
Jan Bielecki/East News
Monika Majko - 21 Listopada 2020

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy obchodzą dzisiaj 41. rocznicę ślubu. Czego im życzycie?

Jolanta Kwaśniewska poznała swojego przyszłego męża w czasach, gdy studiowała na Uniwersytecie Gdańskich. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się w listopadzie 1979 roku i dzisiaj świętują 41. rocznicę ślubu.

Jolanta Kwaśniewska nie przypuszczała nawet, że wieczną miłość przysięgła przyszłemu prezydentowi Polski. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy mają za sobą wiele wspólnych lat, jednak polityk nie wątpi, że żona jest miłością jego życia. Czego im życzycie z okazji rocznicy?

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planZ ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planCzytaj dalej

Z okazji 41. rocznicy ślubu, dziennikarze "Super Expressu" zapytali byłego prezydenta kraju o jego małżeństwo. Aleksander Kwaśniewski przyznał, że choć minęło już wiele lat, wcale nie ma dość chwil spędzonych wspólne ze swoją ukochaną.

- To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy - powiedział Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje:

  1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  2. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  3. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Były prezydent kraju przyznał, że wraz z żoną co roku starają się wyjątkowo celebrować dzień rocznicy swojego ślubu, jednak w tym roku nie mogli pozwolić sobie na tradycyjne świętowanie. Zdecydowali się na skromny wyjazd do krainy tysiąca jezior, by tam w spokoju cieszyć się kolejnymi wspólnymi chwilami.

- Byliśmy np. podczas naszych rocznic z żoną w Birmie, Kolumbii, na Galapagos, ale w tym roku pojedziemy najpewniej na Mazury - wyznał Kwaśniewski.

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. Pielęgniarka ostro o materiale TVN-u. Opisała, jak naprawdę wygląda praca w szpitalu
   2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   3. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
   4. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
   5. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
   6. Bije na głowę nawet uwielbiane ogórki. Kiszona marchewka jest cennym źródłem probiotyków
   7. Przewoził jabłka, zapomniał o jednym. Teraz kara może wynieść 2 tysiące złotych
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News