Smutne, jak Jolanta Kwaśniewska została potraktowana. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie

Smutne, jak Jolanta Kwaśniewska została potraktowana. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie Źródło: INTERIA.TV YouTube.com

Jolanta Kwaśniewska na nagraniu zdradziła przyjaciółce, w jaki sposób została potraktowana przed laty. Trudno uwierzyć w to, że ktoś mógł być tak bezczelny. Była pierwsza dama nie ukrywała swojego oburzenia z powodu tego co ją spotkało, nagranie wyciekło przy okazji publikacji materiałów dotyczących głośnej afery.

Jolanta Kwaśniewska od lat traktowana jest niczym wyznacznik stylu i dobrego wychowania. Dziennikarze Faktu dotarli do nagrania, na którym pierwsza dama zwierza się przyjaciółce na temat wyjątkowo niekomfortowej sytuacji z jaką musiała się zmierzyć. Jolanta Kwaśniewska padła ofiara oszustwa.

Na nagraniu Jolanta Kwaśniewska wyznaje prawdę przyjaciółce

Jolanta Kwaśniewska jako autorytet w kwestii wyczucia stylu traktowana jest jako wyrocznia. Szczególnie w czasach prezydentury swojego męża zwracano uwagę, że jej decyzje co do doboru fryzury czy ubioru to świetnie przemyślane i zawsze trafione zabiegi. Okazuje się, że Jolanta Kwaśniewska padła swego czasu ofiarą pewnego fryzjera oszusta.

- Miałam sytuację taką, że [...] facet podrobił mój podpis i napisał sobie laurkę. Jakiś zły fryzjer, myślę, że trochę walnięty [...]. Na mojej firmówce angielskojęzycznej, takiej, której używałam, [...] napisał [...] w moim imieniu takie referencje wypisał, no po prostu... [...], że mistrzem świata we fryzjerstwie, wyobrażasz sobie?[...] że poznałam go w 1996 roku na pokazie mody Teresy Rosati, że jest utalentowanym, genialnym fryzjerem, maestria! Słuchaj, no nie uwierzysz - cytuje wypowiedź z nagrania serwis Plotek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nagranie pojawiło się przy okazji afery

Jak podaje serwis Plotek, nagranie, na którym Jolanta Kwaśniewska wspomina moment, gdy dowiedziała się, iż padła ofiarą oszustwa wyciekło przy okazji publikacji materiałów związanych ze sprawą agenta Tomka. Były agent miał przyznać, że przełożeni wydawali mu polecenia co do fałszowania dowodów na niekorzyść pary prezydenckiej. To właśnie wśród tych nagrań dziennikarze Faktu odnaleźli fragment, gdzie Jolanta Kwaśniewska zdradza przyjaciółce w jaki sposób została potraktowana przez fryzjera. Podrobienie podpisu oraz referencji byłej pierwszej damy traktowanej jako wyznacznik stylu, mogło znacznie pomóc w karierze fryzjera, lecz nie jest to zgodne z prawem i Jolanta Kwaśniewska ma prawo mieć obiekcje co do takiego zachowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. Sieć sklepów wycofuje popularny produkt. Najlepiej od razu się go pozbyć

Od lat wiele osób pyta ją o zdanie

Jolanta Kwaśniewska mimo iż nie mieszka już w pałacu prezydenckim wciąż zapraszana jest do wielu programów, gdzie wypowiada się na temat etykiety czy pokazuje w jaki sposób się ubierać. Jej wywiady znaleźć można w sieci, a poruszane kwestie są naprawdę szerokie. Nie tylko na temat mody wypowiada się Jolanta Kwaśniewska, Interia dla przykładu zdecydowała się zapytać byłą pierwszą damę o jej definicję szczęścia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Jest najlepszy. Nie ma prostszego sernika
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Syn Jacka Kurskiego wydał oświadczenie. Odniósł się do zarzutów dotyczących wykorzystywania dziecka

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News