Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności

Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności Źródło: youtube/Superstacja

Jolanta Kwaśniewska od dawna uchodzi za jedną z ikon mody i stylu w Polsce. Zawsze była osobą niezwykle reprezentatywną i wzorem dla kobiet. Jej zdjęcie sprzed lat naprawdę zaskakuje, niejeden mężczyzna chciałby być wtedy na miejscu Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta Kwaśniewska jest przez wielu uważaną za najlepszą Pierwszą Damę w historii Polski. Żona Aleksandra Kwaśniewska miała elegancję i klasę, której wiele kobiet może jej pozazdrościć. Mimo iż jej mąż nie jestem prezydentem od 2005 roku, to ona wciąż pozostaje w centrum uwagi mediów. Jej zdjęcia z młodości zwalają z nóg - wygląda na to, że od zawsze miała niesamowite wyczucie stylu i zachwycała wyglądem.

Jolanta Kwaśniewska po wyprowadzce z Pałacu Prezydenckiego nie przestała zadawać szyku

Kiedy otrzymała tytuł Pierwszej Damy, szybko zgarnęła nagrodę Warszawianki i Polki roku. Po odejściu z Pałacu Prezydenckiego nie przestała jednak zaskakiwać wyszukanym gustem. Dzięki poczuciu dobrego smaku i pełnym klasy kreacjom Jolanta Kwaśniewska została współpracowniczką TVN Style. Z początku była ekspertem w programie "Lekcja stylu", a później została prowadzącą program. Dzięki niemu udało jej się wydać książkę "Lekcja Stylu" w 2009 roku, a rok później "Lekcja stylu dla mężczyzn", gdzie dawała rady płci przeciwnej.

Ponadto, Jolanta Kwaśniewska angażowała się w wiele inicjatyw społecznych wspierających kobiety i ludzi wykluczonych z życia społecznego. Często zachęca kobiety do badań w celu odpowiedniego szybkiego wykrycia chorób nowotworowych. W 2012 roku jej imieniem i nazwiskiem nazwano odmianę tulipanów w kolorze wstążki symbolizującej walki z rakiem piersi. Kwaśniewska założyła także fundację "Porozumienie bez barier", która promuje dawanie równych szans osobom niepełnosprawnym. Jedno jest pewne - Jolanta Kwaśniewska jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet.

Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej. Od zawsze miała wyczucie stylu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jolanta Kwaśniewska ślub z Aleksandrem Kwaśniewskim w 1979 roku - miała wtedy 24 lata. Zdjęcia ślubne są naprawdę zaskakujące, okazało się bowiem, że Pierwszą Damę cechował świetny styl jeszcze zanim wprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego. Była również niesamowicie piękną kobietą, a ta fotografia niektórych panów z pewnością rozgrzeje do czerwoności i będą zazdrościć związku Kwaśniewskiemu. 

Na zdjęciu można zobaczyć pannę młodą z długimi włosami, co może być niemałym zaskoczeniem, gdyż Polacy kojarzą ją głównie z krótkimi fryzurami. Suknia ślubna też była niezwykle efektowna i była największym krzykiem mody pod koniec lat 70. Oszczędny dekolt oraz długie i szerokie rękawy robiły wtedy niemałe wrażenie. Zresztą spójność kreacji można docenić nawet dzisiaj. Ponadto Jolanta Kwaśniewska miała w ręku bukiet kwiatów, z którymi przez długi czas była kojarzona.

Źródło: Wikimedia Commons/Kocio

  1. Znana aktorka przeszła szereg operacji plastycznych. Dziś żałuje tej decyzji Jej metamorfoza PRZERAŻA
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. TVP: Decyzja o odłączeniu Szymona od aparatury została podjęta wbrew rodzicom
  4. Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską
  5. Tak "przywitano" mordercę Kristiny w areszcie, wstrząsające nagranie. "Długo może nie przeżyć" (VIDEO)

Źródło: Lelum

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu