Jolanta Kwaśniewska zawiadamia policję. Razem z mężem przeżywają bardzo trudne chwile

Jolanta Kwaśniewska zawiadamia policję. Razem z mężem przeżywają bardzo trudne chwile Źródło: youtube/ Superstacja/

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski przechodzą trudny czas. Choć starają się nie mówić o tym zbyt wiele, do mediów trafiły informacje, że była Pierwsza Dama była zmuszona zawiadomić policję. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna.

Jolanta Kwaśniewska, choć już od dawna nie jest Pierwszą Damą, przez niektórych wciąż jest w ten sposób postrzegana. Polacy pokochali ją w tej roli i niektórzy deklarują, że nie tylko chcą, by znów zyskała to miano, ale nawet, aby to ona zasiadła w prezydenckim fotelu. Mimo iż grono miłośników Kwaśniewskiej jest prawdę bardzo szerokie, nie brakuje również osób, które zdecydowanie nie są jej fanami. Okazuje się, że z tego powodu małżeństwo Kwaśniewskich przeżywa prawdziwy koszmar. 

Jolanta Kwaśniewska musiała zawiadomić policję

Jak podaje Wirtualna Polska, powołując się na Radio Zet, w którym żona Aleksandra Kwaśniewskiego była ostatnio gościem, w życiu byłej pary prezydenckiej nie dzieje się najlepiej. Jak wyznała sama Kwaśniewska, ostatnie wydarzenia zmusiły ją do wezwania policji, a wszystko przez konto na Twitterze, które widniało pod jej imieniem i nazwiskiem. 

Użytkownik podszył się pod byłą Pierwszą Damę, wszczynając dyskusję odnośnie kandydatury Kwaśniewskiej na prezydenta. Ponieważ zabierano głos w jej imieniu, musiała jak najszybciej oficjalnie oświadczyć, że utworzony profil nie należy do niej. 

- Raz jeszcze dementuję, że to nie moje konto. Składam zawiadomienie na policji - wyznała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kwaśniewscy przeżywają bardzo trudne chwile 

Sytuacja z twitterowym profilem nie była jednak jedyna, bowiem podobne sprawy ciągną się za małżonkami już od dawna. Sam Aleksander Kwaśniewski przyznał, że niemal regularnie dochodzi do sytuacji, gdy ktoś podszywa się pod niego lub jego małżonkę i na forum publicznym rozgłasza ich rzekome poglądy. 

- To dla nas ogromny problem. Za każdym razem zgłaszamy sprawę na policję. Trwają postępowania, z tego co wiem - mówił. 

Jeden z licznych wpisów domniemanego autorstwa wywołał szczególne zamieszanie i odbił się głośnym echem w mediach.  

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Autor głosił poglądy skrajnie odmienne od moich. Dzwonili do mnie znajomi z różnych krajów i pytali: "Olek, co się z tobą stało. Dlaczego zmieniłeś poglądy?". Ewidentnie ktoś się pode mnie podszywał. Niestety nasze prawo jest tu bezradne - dodał Kwaśniewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"  
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News