Smutne doniesienia o Jolancie Kwaśniewskiej. Została perfidnie wykorzystana, mężczyzna nie miał skrupułów

Smutne doniesienia o Jolancie Kwaśniewskiej. Została perfidnie wykorzystana, mężczyzna nie miał skrupułów Źródło: Screen/ YouTube.com

Jolanta Kwaśniewska była przez kilka miesięcy podsłuchiwana przez CBA. Po odsłuchaniu jednej z rozmów wyszło na jaw, że kobieta została oszukana.

Jolanta Kwaśniewska została oszukana przez mężczyznę, który podrobił jej podpis oraz druk firmowy. Informacje te odszukał i ujawnił "Fakt". Była to jedna z rozmów, którą nagrywało CBA.

Po tym jak pojawiły się podejrzenia, że Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem nielegalnie kupili 300-metrową willę w Kazimierzu Dolnym, CBA rozpoczęło ściśle tajną operację pod kryptonimem "Krystyna". W latach 2007-2009 podsłuchiwano małżonków oraz prowadzono inwigilację. Sprawa znów stała się medialnym tematem, odkąd agent Tomek przyznał, że był zmuszany do preparowania dowodów świadczących na niekorzyść państwa Kwaśniewskich.

Jolanta Kwaśniewska została oszukana przez fryzjera

Rozmowy, jakie prowadziła Jolanta Kwaśniewska, były nagrywane przez służby CBA przez kilka miesięcy. Niedawno opublikowano materiały zebrane w trakcie tajnego śledztwa. Wśród nich znajdują się notatki funkcjonariuszy, stenogramy podsłuchanych rozmów telefonicznych oraz nagrania. Gromadzone archiwa miały dowodzić winy rodziny Kwaśniewskich, sprawę jednak umorzono z powodu braku jednoznacznych dowodów.

W jednym z nagrań odnalezionych przez "Fakt", Jolanta Kwaśniewska opowiada swojej przyjaciółce o tym, jak sama została oszukana przez fryzjera. Mężczyzna miał sfałszować jej podpis oraz druk firmowy, żeby uwierzytelnić swoje referencje, dzięki czemu miał otrzymać możliwość wynajmu lokalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Miałam sytuację taką, że do prokuratury zgłosiłam, że facet podrobił mój podpis i napisał sobie laurkę. Jakiś zły fryzjer, myślę, że trochę walnięty (...). Na mojej firmówce angielskojęzycznej, takiej której używałam, organizując któryś z moich projektów. Nie wiem, czy on taką moją firmówkę od kogoś ukradł, czy co, w każdym razie napisał. Chciał jakiś lokal od faceta wynająć, a tamten powiedział, że chce referencje, no więc on w moim imieniu takie referencje wypisał, no po prostu... - mówiła Jolanta Kwaśniewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania

2. Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Jolatna Kwaśniewska żaliła się w tej sprawie Marii J. - ówczesnej właścicielce willi w Kazimierzu Dolnym. Potwierdziła także, że złożyła doniesienie w prokuraturze. Chociaż wciąż na światło dzienne wychodzą kolejne materiały gromadzone przez CBA, nie ma dowodów na to, że państwo Kwaśniewscy dokonali nielegalnego zakupu. Wciąż nikomu nie postawiono żadnych zarzutów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Nie żyje Polka, która przebywała w Chinach pogrążonych w epidemii. Rozpaczliwy apel jej rodziny
  4. Noworodek gigant przyszedł na świat. Lekarzy wmurowało gdy go zobaczyli, jego rozmiary są naprawdę gigantyczne
  5. Kamera uchwyciła, co mama robiła sam na sam z noworodkiem. Mąż zobaczył film i błyskawicznie zareagował, prawda okazała się powalająca

źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News