Jolanta Kwaśniewska - wyznanie
Jan Bielecki/East News
Aneta Wasilewska - 12 Września 2020

Porażająco smutne wyznanie Jolanty Kwaśniewskiej. Bez ogródek przyznała, że nie chce być ciężarem dla bliskich

Jolanta Kwaśniewska przed laty zdobyła się na wyjątkowo smutne wyznanie. Była pierwsza dama bez żadnych ogródek wyznała, że na starość nie chce być ciężarem dla bliskich. Kwaśniewska znalazła sposób na to, by się przed tym ustrzec.

Jolanta Kwaśniewska przez lata uczyła Polaków w "Lekcjach stylu", a dzięki niej wiele kobiet mogło dowiedzieć się, jak z gracją i klasą zachowywać się w najważniejszych sytuacjach. Do dziś wielu pamięta, jak była pierwsza dama uczyła jeść bezę. Lata po kadencji męża wciąż określana jest jako jedna z najbardziej eleganckich pierwszych dam w Polsce. Na co dzień zajmuje się dziś pomocą dla starszych członków pokolenia. Przed laty zdradziła, że sama zrobi wszystko, by nie stać się ciężarem dla swoich bliskich.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska boi się chorób, jakie mogą pojawić się w przyszłości

Jolanta Kwaśniewska w czerwcu skończyła 65 lat. Jej wiek sprawił, że zaczęła myśleć o przyszłości i co będzie się działo w jej życiu, gdy przyjdzie starość. Niestety, okazuje się, że była pierwsza dama jest pełna obaw. Przy okazji rozmowy z portalem Dziennik.pl wyszło na jaw, że obawia się chorób, które mogą się pojawić.

- Ja odczuwam strach tylko przed ułomnością, nie chciałabym być ciężarem dla swoich bliskich. Boję się demencji, boję się choroby Alzheimera, ale ten strach daje mi motywację do działań, które mają szansę uchronić mnie przed tego rodzaju problemami bądź je zniwelować - zdradziła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska ma porady na walkę ze starzeniem

Co więcej, w rozmowie Jolanta Kwaśniewska zdradziła, jakie działania można wprowadzić w swoje życie, by chociaż w minimalny sposób walczyć z okresem starzenia się. Była pierwsza dama wymieniła kilka sztuczek, które mogą wpłynąć na opóźnianie procesu starzenia się mózgu.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

- Wiem, że powinnam częściej sięgać po przedmioty lewą ręką niż prawą, żeby po równo aktywizować obie półkule mózgowe. Staram się to robić. Wiem, że mogę opóźnić starzenie się mózgu, ucząc się języków obcych i robię to. Jako że zaczęłam się uczyć angielskiego bardzo późno, bo około 40. roku życia, teraz ciągle rozwijam słownictwo z nowych obszarów. Wiem, że na sprawność mózgu pozytywnie wpływa rozwiązywanie krzyżówek, często spędzamy z rodziną czas, rozwiązując różnego rodzaju quizy - poradziła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News