Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy już zagłosowali. Uwagę wszystkich skupił jeden szczegół, nie mogli oderwać oczu

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy już zagłosowali. Uwagę wszystkich skupił jeden szczegół, nie mogli oderwać oczu Źródło: Piotr Molecki East News

Jolanta Kwaśniewska do tej pory uważana jest za najlepiej ubraną pierwszą damę. Oglądając zdjęcia oraz wsłuchując się w udzielane przez nią wywiady, trudno nie podzielać tej opinii. Byli lokatorzy pałacu prezydenckiego już oddali swój głos w wyborach, a na zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów uwagę przyciąga jeden szczegół.

Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem Aleksandrem Kwaśniewskim wciąż zabierają głos w ważnych społecznie oraz politycznie kwestiach. Była pierwsza dama po wyprowadzce z Krakowskiego Przedmieścia skupiła się na dalszej edukacji Polaków w kwestii zasad savoir vivre, natomiast jej mąż wciąż aktywnie udziela się na scenie politycznej, dzieląc się swoją opinią popartą latami doświadczeń. Widząc dzisiejsze zdjęcia pary, wszyscy zwracają uwagę na jeden szczegół.

Jolanta Kwaśniewska już oddała swój głos

Jolanta Kwaśniewska wciąż jest dla wielu Polek ikoną stylu, lecz dziś to nie ona, a jej mąż znalazł się w centrum zainteresowania. Żona byłego prezydenta postawiła na zdecydowanie bardziej codzienną stylizację i wybrała prostą koszulę w paski i wygodne spodnie. Zupełnie inaczej prezentował się jej mąż. Aleksander Kwaśniewski na zdjęciach wprost powala swoją elegancją. Błękitny garnitur idealnie zgrywa się z kolorami stylizacji żony, lecz to nie ubrania okazały się głównym tematem rozmów wszystkich mijających byłą parę prezydencką. Nikt nie mógł oderwać oczu od śnieżnobiałej brody Aleksandra Kwaśniewskiego, który rzadko prezentuje się w takim wydaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Spełnili swój obywatelski obowiązek

Zarówno Jolanta Kwaśniewska, jak i Aleksander Kwaśniewski cierpliwie pozowali dziennikarzom robiącym im zdjęcia w trakcie wrzucania swoich głosów do urny wyborczej. Małżeństwo zgodnie z wytycznymi rządzących pojawiło się przed komisją wyborczą w maseczkach zasłaniających usta oraz nos i z dumą spełniali swój obywatelski obowiązek. Przyciągająca szczególną uwagę broda byłego prezydenta podkreślała jego opaleniznę. Jolanta Kwaśniewska ten jedyny raz się w centrum zainteresowania, jeśli chodzi o stylizację w czasie publicznych wyjść.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala

2. 17-miesięczne dziecko zaatakowane przez psa. Nie udało się go uratować

Wiele znanych osób pokazuje, że wybory to ważna rzecz

Zdjęcia umieszczane w mediach społecznościowych dokumentujące udział w wyborach mają skłonić Polaków do udania się do lokali wyborczych i postawienie krzyżyka przy nazwisku swojego kandydata. Głośno zrobiło się natomiast na temat mężczyzny, który pojawił się u boku Jarosława Kaczyńskiego, który głosował na warszawskim Żoliborzu. Jolanta Kwaśniewska mogła spełnić obywatelski obowiązek w zdecydowanie spokojniejszych okolicznościach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przykra wiadomość została podana przez media. Legenda sportu odeszła w wieku 95-lat, kochały go miliony fanów
  2. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  3. Tata myślał, że jego dzidziuś spokojnie śpi. Podszedł bliżej i zamarł, natychmiast chwycił telefon
  4. Wyszło na jaw, co się dzieje w domu Iwony Pavlović. Jej mąż nie ma lekko
  5. Niebywałe, co łączy Kingę Dudę z Kasią Tusk. Tylko jedna osoba zauważyła demaskujący szczegół
  6. Przykra wiadomość została podana przez media. Legenda sportu odeszła w wieku 95-lat, kochały go miliony fanów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News