Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"

Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus" Źródło: instagram.com/aleksandraleksandrowna

Jolanta Kwaśniewska była wprost bezlitosna dla swojej córki - Aleksandry. Żona byłego prezydenta, która słynie z tego, że zachowuje się jak dama, nie zawsze trzyma wzorcową etykietę. Przekonała się o tym jej własna córka, która swego czasu została przez nią dość brutalnie skrytykowana.

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z największych ikon polskiego stylu. Żona byłego prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego, przez lata była prowadzącą programu "Lekcja stylu" na TVN Style, gdzie pokazywała zasady savoir-vivre'u, etykietę i sposoby na modny wygląd. Jak się okazuje, pierwsza dama była bardzo wymagająca wobec swojej córki, która usłyszała od niej kilka krytycznych słów. Jak widać, wielkie damy także mogą mieć chwile słabości.

Jolanta Kwaśniewska skrytykowała córkę. Wszystko przez fryzurę

Kwaśniewska, która od zawsze prezentuje się reprezentacyjnie, miewa krytyczne komentarze względem stylu Aleksandry. Córka prezydenta często eksperymentuje ze swoim stylem, co nie zawsze znajduje aprobatę ze strony matki. Ostatnio Kwaśniewska była u fryzjera w Warszawie, który zaproponował jej nową, bardzo ekstrawagancką fryzurę. Zadowolona z efektu celebrytka pokazała się mamie, która była jednak daleka od zachwytów.

- Wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które mama obcięła tępymi nożycami - miała odpowiedzieć córce słynna matka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konflikty nie przesłaniają miłości między matką i córką

Mimo że Kwaśniewska mogła czuć się poruszona słowami swojej matki, to nie zniszczyły one w żadnym stopniu ich relacji. Wręcz przeciwnie, panie traktują się jak najlepsze przyjaciółki i zawsze mogą na siebie liczyć, co często podkreślają w licznych wywiadach.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Sama córka prezydenta także nie wydaje się zła na matkę za taką krytykę. Dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jakie wyczucie stylu ma jej mama i jak bardzo chce, aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. Możliwe, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego nie przepada po prostu za nowoczesnymi rozwiązaniami, a woli te tradycyjne i bardziej eleganckie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Tragedia! Nie żyje 13-letnia dziecięca gwiazda filmowa. Odeszła w okrutny sposób
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News