Mało kto wie ile naprawdę lat ma Jolanta Kwaśniewska
TRICOLORS East News
Agata Jaroszewska - 11 Sierpnia 2020

Wiecie, ile Jolanta Kwaśniewska ma lat? Niebywałe, wygląda na o wiele mniej

Jolanta Kwaśniewska to prawdopodobnie ulubiona pierwsza dama Polaków. Zapadła w pamięć nie tylko jako partnerka prezydenta, która nie bała się wygłaszać swojego stanowiska czy angażować w akcje społeczne, ale również jako prawdziwa ikona stylu. Przez blisko 10 lat mieszkała wraz z Aleksandrem Kwaśniewskim w Pałacu Prezydenckim, jednak mało kto wie, ile tak naprawdę ma lat. To spore zaskoczenie, wygląda bowiem zdecydowanie młodziej.

Jolanta Kwaśniewska przez lata zaskarbiła sobie serca obywateli i do dziś często proszona jest o wyrażenie swojej opinii w wielu sprawach. Zapraszana jest do wielu programów, a swego czasu otrzymała nawet autorski program w TVN Style, gdzie uczyła podstaw etykiety. Wiek byłej pierwszej damy może być jednak zaskoczeniem dla wielu osób.

Agata Duda bratNa jaw wyszła prawda o bracie Agaty Dudy. Przerwał milczenie i zdradził ich prywatny sekretCzytaj dalej

Przez lata Jolanta Kwaśniewska prezentowała się nienagannie

Jolanta Kwaśniewska dzielnie znosiła życie w świetle kamer i aparatów. Świetnie odnalazła się w roli pierwszej damy i z dumą oraz zaangażowaniem wypełniała swoje obowiązki. Wielu Polaków do dziś uważa, że to właśnie ona najlepiej sprawowała tę funkcję i ani żona Bronisława Komorowskiego, ani Agata Duda nie mogą się z nią równać. Stała się ikoną stylu, świetnie dobiera garderobę do okazji i potrafi podkreślić najlepsze cechy swojej sylwetki. Mimo upływu lat, Jolanta Kwaśniewska nie traci uroku. Niesamowite jest, które urodziny obchodziła w tym roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka podzieliła się starym zdjęciemPoznajecie panie na zdjęciu? Dzisiaj są jednymi z najsławniejszych polskich aktorekCzytaj dalej

Mało kto wie, ile lat ma Jolanta Kwaśniewska

Była pierwsza dama przyszła na świat 3 czerwca w Gdańsku i to właśnie tam spędziła sporą część swojego życia. W tym roku Jolanta Kwaśniewska mogła zdmuchnąć 65 świeczek na torcie urodzinowym, gdyż urodziła się w roku 1955. Patrząc na to jak prezentuje się żona Aleksandra Kwaśniewskiego, trudno uwierzyć w jej metrykę. Jolanta Kwaśniewska wciąż zachwyca.

Dzisiaj grzeje:

1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
2. Polacy popierają kary za brak maseczek? Jest sondaż
3. Decyzja już zapadła. Emerytury sporo wzrosną dla jednej z grup społecznych

Po wyprowadzce z Pałacu nie zrezygnowała z udzielania się społecznie

Jolanta Kwaśniewska dzieliła się z Polakami wieloma cennymi radami dotyczącymi zachowania. Jako osoba publiczna musiała na przykład dbać np. o to, by fotografowie nie uwiecznili jej w niestosownej pozie w czasie wsiadania do samochodu. Nawet po zakończeniu drugiej kadencji swojego męża, Jolanta Kwaśniewska wciąż często pojawia się w roli eksperta i chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Jak widać wiek, to często stan umysłu i nie należy przywiązywać zbytniej uwagi do cyfr widocznych w metryce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pamiętacie żonę wójta z ”Rancza”? Zrobili jej zdjęcia, ciężko uwierzyć jak teraz wygląda
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?

Rejs śmierć Leszek KowalewskiTajemnicza śmierć kultowego aktora „Rejsu”. Nigdy jej nie wyjaśnionoCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News