Aleksander Kwaśniewski jest krypto miłośnikiem polskiego rapu. Co na to Jolanta Kwaśniewska?

Aleksander Kwaśniewski jest krypto miłośnikiem polskiego rapu. Co na to Jolanta Kwaśniewska? Źródło: youtube.com/Onet News

Jolanta Kwaśniewska musi bardzo kochać swojego męża, ponieważ jak widać z dużą dozą tolerancji podchodzi do jego niecodziennych zainteresowań. Nikt nie podejrzewał, że były, 64-letni prezydent Polski będzie gustował w polskim rapie.

Jolanta Kwaśniewska w swoim domu spotyka się z różnymi rodzajami muzyki - od klasycznej, przez pop, aż po polski rap. Okazuje się, że mąż byłej pierwszej damy jest miłośnikiem tego gatunku, a fani są zachwyceni spisem zespołów, które znajdują się na jego playliście.

Jolanta Kwaśniewska wspiera męża w każdej pasji

Aleksander Kwaśniewski jak już szokuje, to na całego. Jednocześnie bierze przykład z najbardziej znanych prezydentów świata. Zdecydował się pójść śladem Baracka Obamy i udostępnił swoją playlistę najczęściej słuchanych utworów. Prowadzący z Radia Kampus po kilku tygodniach oczekiwania zaspokoili ciekawość słuchaczy oraz swoją.

Na pewno wiele osób spodziewało się dość spokojnych utworów i kultowych wykonawców - chociażby klasyków światowego lub polskiego rocka. Diego Cichy Don i 27Pablo wiedzą już, w czym gustuje były prezydent. Jego ulubiona muzyka to polski rap. Sekretariat Biura Aleksandra Kwaśniewskiego udostępnił Radiu Kampus "listę przebojów", czym mąż byłej pierwszej damy zaskarbił sobie jeszcze większą sympatię ludzi młodych i tych w średnim wieku.

Na playliście byłego prezydenta m.in. Łona i Webber

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani polskiego rapu wręcz oniemieli - nie sądzili, że Aleksander Kwaśniewski ma w sobie na tyle luzu, żeby słuchać tak popularnego i klasycznego duetu jak Łona i Webber. A jednak: na playliście znalazły się aż 2 utwory raperów. "Gdzie tak pięknie?" i "Co tak wyje?" na bieżąco rozbrzmiewa w głośnikach Aleksandra Kwaśniewskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Nie tylko Łona i Webber zajmują szczególnie ważne miejsce w sercu byłego prezydenta. Na liście nie brakuje też jego zięcia - Kuby Badacha z utworem "Jesteś kimś" oraz Zbigniewa Wodeckiego z klasycznym przebojem "Rzuć wszystko to, co złe". Można spotkać też takie nazwiska jak Napiórkowski i Charles. Co zaskakujące, prezydent lubuje się też w Hymnie Ligi Mistrzów. Oczywiście chodzi o jego rockową wersję, a nie orkiestrową.

Fot. facebook.com/Diego Cichy Don & 27Pablo/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jaja masowo wycofywane ze sklepów. GIS ostrzega: SĄ SKAŻONE!
  2.  Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech
  6. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News