Jolanta Kwaśniewska wolałaby zapomnieć o jednym zdarzeniu. Chodzi o męża córki

Jolanta Kwaśniewska wolałaby zapomnieć o jednym zdarzeniu. Chodzi o męża córki Źródło: YouTube Superstacja

Jolanta Kwaśniewska jest ikoną mody oraz niedoścignionym wzorem elegancji. Większość Polaków kojarzy żonę prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego właśnie z nienagannych stylizacji oraz świetnych manier, których w późniejszym czasie próbowała nauczyć rodaków. Okazuje się jednak, że wybranek jej córki nie od razu był według niej tym jedynym.

Jolanta Kwaśniewska po okresie prezydentury swojego męża zajęła się pracą w mediach. Prowadziła w TVN Style program, w którym przekonywała krnąbrnych Polaków, że wbrew powszechnej opinii bezę należy jeść łyżeczką. Temat życia prywatnego nie jest przez rodzinę Kwaśniewskich nadmiernie roztrząsany, jednak pojawiły się pewne informacje dotyczące opinii byłej pierwszej damy na temat swojego zięcia.

Jolanta Kwaśniewska ma z Olą świetny kontakt

Jolanta Kwaśniewska z wielkim taktem oraz świetnym wyczuciem udziela mediom wywiadów. Potrafi podsycić plotki, kiedy jej na tym zależy, tak jak w przypadku domniemanego wnuka, ale także nie roztrząsać spraw rodzinnych na forum publicznym. Pewnie właśnie dzięki tak świetnemu wyważeniu w życiu wychowała wspólnie z mężem córkę, która pomimo że część sporą część życia spędziła w Pałacu Prezydenckim twardo stąpa po ziemi. Aleksandra Kwaśniewska słynie ze swojego nietypowego poczucia humoru. Prywatnie córka Jolanty Kwaśniewskiej jest szczęśliwą mężatką. Okazuje się jednak, że jeśli chodzi o męża córki, to pani Prezydentowa wolałaby zapomnieć o jednym zdarzeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie była to miłość od pierwszego zdarzenia

Chociaż wiadomo, że to dzieci mają być szczęśliwe, to rodzice nie mogą zrezygnować z doradzania im. Nie inaczej sprawy miały się w rodzinie prezydenckiej. Jolanta Kwaśniewska nie od razu zaakceptowała wybór córki. O tym jak spotkała się młoda para krążą dwie plotki. Jedna z nich mówi, że poznali się w czasie jazzowego koncertu w warszawskim klubie Tygmont, a druga że przedstawili ich sobie Dorota Szelągowska oraz Adam Sztaba. Ponoć już na imprezie Kuba oświadczył córce prezydenta, że zostanie ona jego żoną. Wydaje się jednak, że były to słowa rzucone na wiatr, bo dopiero później zaczął myśleć o niej na poważnie, kiedy to Ola zabrała go na leniwe do baru mlecznego. To właśnie ten fakt miał rzucić cień na relacje teściowej i zięcia. Jednak to niejedyna obawa, która towarzyszyła mamie Oli.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne informacje z samego rana. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało najgorszą wiadomość

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Związek z muzykiem

Jolanta Kwaśniewska nie była przekonana do Kuby Badacha, także dlatego, że zawodowo zajmował się muzyką. Nie przejął rodzinnego mleczarskiego biznesu, a była pierwsza dama ostrzegała córkę, że związek z muzykiem to wystawienie się na jego ciągłą nieobecność. Wiedziała, jakie to ciężkie i nie chciała, by jej jedyne dziecko było nieszczęśliwe. Całe szczęście, że wszystkie obawy okazały się niesłuszne i dziś wszyscy są szczęśliwi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Coraz więcej osób zmaga się z dusznościami. Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z układem oddechowym?
  2. Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osób
  3. Naukowcy wyliczyli, kiedy Polacy mogą wrócić do pracy. Termin dla wielu będzie powodem do płaczu
  4. Premier Morawiecki przekazał w Sejmie ponure wiadomości. Zaapelował do wszystkich Polaków
  5. Babcia poradziła wnuczce, żeby spaliła liść laurowy w domu. Efekt okazał się niesamowity, zaraz zapaliła drugi
  6. 40-latka złamała obostrzenia podczas robienia zakupów. Policja ją obezwładniła

Źródło: Styl pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News