Tak Jolanta Kwaśniewska mówi do męża, kiedy nikt nie słyszy. Rozczulające

Tak Jolanta Kwaśniewska mówi do męża, kiedy nikt nie słyszy. Rozczulające Źródło: Youtube/Superstacja

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski są razem już od niemal 40 lat. Były prezydent zdradza jak on i żona mówią do siebie w domowym zaciszu.

Jolanta Kwaśniewska to słynąca ze swojej elegancji żona byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Jedna z najbardziej lubianych par prezydenckich obchodzi w tym roku 40 rocznicę ślubu. Z tej okazji zdradza kilka tajemnic, w tym jak się do siebie zwracają.

Jolanta Kwaśniewska wciąż czule zwraca się do męża

W 1979 roku Jolanta Konty i młody działacz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej Aleksander Kwaśniewski wzięli ślub. Niespełna dwa lata później na świecie zjawiła się ich jedyna córka Ola. W tym roku będą obchodzić okrągłą 40 rocznicę.

Niewiele osób zdaje sobie chyba sprawę, że para brała ślub dwa razy. Pierwszy, ten z końcówki lat 70-tych, był tylko cywilny. Do ślubu kościelnego doszło dopiero w 2006 roku. Aleksander Kwaśniewski, zagorzały ateista przekonał się do tego pomysłu dopiero po śmierci papieża Jana Pawła II.

Związek pobłogosławił wtedy także kapelan pary prezydenckiej. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami. Mszę odprawiono w pałacowej kaplicy i fakt, że Aleksander Kwaśniewski jest niewierzący nie był żadną przeszkodą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksander Kwaśniewski w ostatniej rozmowie z portalem WP zdradził jak jego żona mówi do niego po 40 latach małżeństwa. Wiele osób myśli pewnie, że po takim czasie razem, wszystkie ciepłe uczucia odchodzą w zapomnienie. Nic bardziej mylnego. Para prezydencka jest wciąż dla siebie bardzo czuła.

- Żona zwraca się do mnie "kochanie", "Olusiu". Zwracamy się do siebie z dużą sympatią w 40 roku naszego małżeństwa - zdradził były prezydent. 

W całej swoje rozmowie wielokrotnie podkreślał fakt, że oboje są dla siebie bardzo mili i sympatyczni oraz darzą się ogromnym szacunkiem. Według byłego prezydenta najważniejsze w związku jest to aby być dla siebie przyjaznym i wzajemnie się szanować.

- Czas płynie, a uczucie pozostaje - skomentował na koniec były prezydent.

Para w 2009 roku, w 30 rocznicę ślubu, otrzymała od tygodnika Gala wyróżnienie "Róża Gali 2009" w kategorii "Piękna para".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 68-letnia aktorka nago w Playboyu! Legendarna gwiazda ma ciało jak RAKIETA! Te zdjęcia wbiją was w fotel
  2. Ujawniono stare zdjęcia Beaty Szydło. Była premier wolałaby, żeby NIKT ich nie zobaczył. Doświadczycie szoku życia!
  3. List córki do Martyny Wojciechowskiej rozrywa serce. To jednocześnie przykre i poruszające
  4. BEZCZELNE tłumaczenie mężczyzny, który celowo przejechał psa. Ujawniono fragment rozmowy
  5. Do sieci wyciekły prywatne zdjęcia Sławomira. Jego żona nie ma na sobie praktycznie NIC [Zdjęcia]
  6. Koszmarne anomalie pogodowe, pojawią się niebezpieczne wyładowania. Pilny alert IMGW w TVN

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News