Miała zaledwie 24 lata. Jolanta Kwaśniewska wyglądała powalająco na swoim ślubie

Miała zaledwie 24 lata. Jolanta Kwaśniewska wyglądała powalająco na swoim ślubie Źródło: youtube

Jolanta Kwaśniewska w dniu ślubu wyglądała wyjątkowo zjawiskowo. Fotografia ślubna na której pierwsza dama ma zaledwie 24 lata, udowadnia, że od zawsze była kobietą pełną klasy i wdzięku.

Jolanta Kwaśniewska wzięła ślub z Aleksandrem Kwaśniewskim 41 lat temu. Było to dokładnie trzy lata przed tym, jak jej mąż obiją stanowisko prezydenta Polski. Przyszła młoda dama miała wtedy zaledwie 24 lata, wyglądała zjawiskowo i nie miała pojęcia, jak diametralnie zmieni się jej życie. 

Jolanta Kwaśniewska pierwsza dama, pełna wdzięku i stylu

Każda kobieta, która stoi u boku prezydenta, spotyka się ze znacznym zainteresowaniem ze strony wielu osób. Od kiedy Aleksander Kwaśniewski znalazł się w centrum opinii publicznej, po objęciu fotela prezydenta jego żona, Jolanta Kwaśniewska, cieszyła się niemałą popularnością. 

Kobiety w całym kraju patrzyły na nią i chciały wyglądać tak jak ona. Jolanta Kwaśniewska była najbardziej stylową pierwszą damą, która przy każdej okazji wyglądała wyjątkowo korzystnie. Nie mogło być inaczej w dniu ślubu. Już wtedy Jolanta Kwaśniewska zachwyciła swoim eleganckim stylem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młoda Jolanta Kwaśniewska na fotografii ślubnej

Był listopad 1979 roku, Jolanta Kwaśniewska poślubiła przyszłego prezydenta Polski. Miała zaledwie 24 lata, długie włosy i delikatny makijaż. Suknia ślubna, którą miała na sobie, dowodzi, że już wtedy wiedziała, jak się ubrać, by podkreślić swoją sylwetkę, zachowując przy tym elegancję. 

Suknia ślubna, którą miała na sobie Jolanta Kwaśniewska dziś jest spełnieniem marzeń każdej panny młodej. Długa, klasyczna i niezwykle elegancka kreacja, wyśmienicie prezentuje się na przyszłej pierwszej damie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

Zdjęcie zostało zrobione podczas pierwszego ślubu pary, był to ślub cywilny. Dopiero w 2006 roku w tajemnicy przed mediami, Jolanta Kwaśniewska razem z mężem, zdecydowali się na ślub kościelny. 

fot. wikipedia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Nie żyje były wybitny reprezentant Polski i uczestnik Euro. Był prawdziwą legendą, kibice go kochali
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

źródło: lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News