Gwiazda TVP według internautów ma dom jak skansen. Fani są zdumieni

Gwiazda TVP według internautów ma dom jak skansen. Fani są zdumieni Źródło: fot. instagram.com/fraszyn_ska

Czy Jolanta Fraszyńska mieszka w skansenie? Taka wiadomość obiegła Polskę, po tym jak aktorka opublikowała materiał ze swoich wakacji, na którym pokazuje swoją podwarszawską posiadłość.

W jednym z wywiadów Joanna Fraszyńska znana szerszej publiczności z ról w filmach "Kilerów-2óch" oraz "Skazani na Bluesa", zdecydowała się opowiedzieć o swoich wakacjach. Kobieta wyjawiła, że wakacje spędziła w Toskanii, oraz w swojej podwarszawskiej rezydencji. O ile wyjazd do Toskanii nikogo nie dziwi, zważywszy zarówno na jej zarobki jak i zamiłowania, o tyle ta druga opcja nie jednego zaskoczyła.

Jolanta Fraszyńska ma skansen?

W trakcie materiału filmowego, zaprezentowanego podczas rozmowy z aktorką, wynika że podwarszawska posiadłość ziemska jest... bardzo zapuszczona. Internauci określają ją wręcz skansenem. Widać stare, drewniane ściany i wrota, duży kawał pola oraz wysoką trawę. Aktorka sama nazywa się "ziemianką" oraz tytułuje się właścicielem dużej posiadłości. Rozmiaru miejsca nie można kwestionować, lecz jego zaniedbanie aż dziwi. Być może to takie wystylizowanie miejsca, lecz po tym materiale nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Aktorka dodała również że nie była dawno nad polskim morzem, lecz bardzo tego żałuje, zwłaszcza jeśli zwrócimy uwagę na tropikalne wręcz temperatury jakie królowały w tym roku. Jak sama zaznaczyła, gdy była młodsza nie wchodziła do morza gdyż było jej zimno. Teraz, nie miałaby z tym żadnego problemu. Czy aktorka zmieni swoje ulubione miejsce wakacyjne i w następnym roku zdecyduje się wybrać polskie morze? Tego dowiemy się już za rok!

W czym gra Jolanta Fraszyńska?

Tymczasem, w najbliższym czasie Jolantę Fraszyńską będziemy mogli dalej oglądać w produkcji Telewizji Polskiej pod tytułem "Leśniczówka", gdzie aktorka będzie grała Katarzynę Ruszczyć. Niestety nie wiemy nic, o dalszych rolach aktorki. Prawdopodobnie niedługo się to zmieni.
CZYTAJ TAKŻE:
  1. Najbliższa przyjaciółka Kory nie żyje! „Podążyła za swoją Panią”
  2. Małgorzata Rozenek takiego upokorzenia nie doznała nigdy wcześniej! Będzie wojna
  3. Największa gwiazda disco polo ujawnia trudne początki kariery. Było bardzo źle
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News