Jola Rutowicz wiedzie nieprzyzwoicie luksusowe życie. Jachty, samochód za 2 miliony, istny raj

Jola Rutowicz wiedzie nieprzyzwoicie luksusowe życie. Jachty, samochód za 2 miliony, istny raj Źródło: youtube.com/Superstacja

Jola Rutowicz największą sławę zdobyła biorąc udział w "Big Brotherze" w 2007 roku. Od razu stała się ikoną edycji i zwracała uwagę swoim stylem bycia i ubioru. Jakiś czas temu zniknęła z mediów. Co się z nią dzieje? Okazuje się, że życie poza ojczyzną jej sprzyja.

Jola Rutowicz zapamiętana będzie za sprawą swojego image'u. Kruczoczarne, natapirowane i przedłużone włosy, jasna różowa szminka, wyzywający ubiór i nieodłączny jednorożec - od razu stała się medialną sensacją, a stacje wręcz biły się o wywiady z ekscentryczną kobietą. Jola korzystała wtedy ze swoich 5 minut.

Jola Rutowicz była prawdziwą gwiazdą. Niestety spadającą

Krótko po wygraniu "Big Brothera", Jola wykorzystała swój związek z Jarkiem Jakimowiczem i oboje wzięli udział w show, które miało pokazywać ich wspólne życie na co dzień. Potem przyszła kolej na "Gwiazdy tańczą na lodzie" i wydanie książki. W biografii przyznała, że jej udział w show był doskonale zaplanowany, a wizerunek wykreowany.

Gdy już ucichł szum po premierze książki, stwierdziła, że show-biznes ją nudzi. Cisza, która długo jej towarzyszyła, zmusiła ją do podjęcia kolejnych kroków. Nie sprawiała już takiej sensacji. Wyprowadziła się z Polski.

Ziemia Obiecana czekała na Jolę w Miami

Jola Rutowicz nie podała zbyt dużej ilości szczegółów co do dalszych swoich działań za granicami kraju. Zdradziła jedynie, że w okresie przeprowadzki, czyli w okolicach 2017 roku poznała pewnego Amerykanina, który poprosił ją o wspólne zamieszkanie już po kilku tygodniach znajomości. Równie szybko znalazła pracę na świetnych warunkach.

Została supermodelką. W Polsce również zajmowała się pozowaniem, ale w USA postanowiła robić to jak najbardziej poważnie. Przyjęła pseudonim "Jollie", a jej współpracownicy i klienci są zachwyceni jej prezencją i charakterem.

Hojny partner wręcza jej prezenty za 2 miliony złotych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Upominki" jakie otrzymuje Jola od swojego chłopaka sprawiają, że szczęki opadają do samej ziemi. Rolls-Royce Wraith, którego dostała z okazji Świąt Bożego Narodzenia stał się jej ulubionym samochodem i z dumą pochwaliła się nim na Facebooku. Od swojego partnera otrzymuje również luksusowe wycieczki w różne części świata, między innymi do Dubaju lub na wyspy Oceanu Atlantyckiego.

Wolny czas spędza żeglując na ogromnych, wypasionych, wykwintnych jachtach, dbając o swoją opaleniznę i wypoczynek. Do puli jej hobby doszło pływanie na desce, do którego podobno ma ogromny talent.

Historia jak z bajki. Tylko pozazdrościć.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: Planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News