Johny Depp zaczął bić współpracowników na planie. "Siłą musiała go obezwładniać ochrona"

Johny Depp zaczął bić współpracowników na planie. "Siłą musiała go obezwładniać ochrona"

Johny Depp jest w coraz gorszym stanie. Na oczach widzów stacza się na samo dno. Aktor po raz kolejny zrobił coś co nie ujdzie mu płazem. Po tym incydencie nikt nie będzie chciał z nim pracować.

Johnny Depp złamał już nie jedno serce. Jego kontrowersyjny tryb życia zaszczyca okładki tabloidów. Był moment w którym wszyscy myśleli, że już się ustatkował u boku Vanessy Paradis. Niestety nie był zdolny długo wytrzymać jako przykładny ojciec i parter. Jego nieokrzesana natura ponownie wzięła górę.

Johnny Depp stacza się

Doniesienia o spożywaniu dużej ilości alkoholu i narkotyków już nie raz pojawiały się w mediach. Z aktorem było coraz gorzej. Następnie był oskarżany o przemoc na swojej byłej żonie. Teraz ponownie puściły mu hamulce. Depp nie potrafi ukrywać złości. Niestety tym razem mocno przesadził. Podczas pracy nad nową produkcją LAbyrinth doszło do agresji ze strony gwiazdora. Takie doniesienia potwierdza magazyn "PageSix"Na planie doszło do ataku na jednego z pracowników przez Deppa. Aktora rozwścieczyło to, że zdjęcia nie będą mogły zostać przedłużone przez fakt, że były kręcone na ulicy, która na potrzeby filmu została specjalnie zamknięta. Kierownik produkcji podszedł powiadomić o tym Deppa. Jego reakcji nikt się nie spodziewał.

Johnny Depp pod wpływem środków odurzających

- Depp pił i palił marihuanę cały dzień, kiedy usłyszał, że pora na ostatnie ujęcie wściekł się i zaczął krzyczeć do jednego z pracowniów: Kim ty jesteś? Nie masz prawa mówić, co mam robić! Dam ci 100 tysięcy dolarów, jeśli mnie uderzysz - donosi zagraniczny PageSix. Aktor rzekomo miał uderzyć pracownika, gdy ten tłumaczył Deppowi, że tylko wykonuje swoją pracę. To mogło skończyć się o wiele gorzej. Jak ujawnił bowiem jeden z pracowników z planu, w porę interweniowała ochrona. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kwaśniewski w końcu nie wytrzymał działań Ogórek: Krótkowzroczne, niesmaczne, nieładne
  2. Marek Suski o Jarosławie Kaczyńskim: Ma większe dokonania niż Piłsudski
  3. Rząd Niemiec skazał Benedykta XVI NA ŚMIERĆ. Teraz chcą zatuszować sprawę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News